Jump to content

vand


hamm3411

Recommended Posts

MASINA ESTE INMATRICULATA IN BULGARIA IN DATA DE 11 MAI 2010,ACTELE FIIND VALABILE 1 AN(ASIGURARE,CONTRACT DE VANZARE CUMPARARE,PROCURA PE NUMELE MEU..INCLUSIV ROVINIETA PE ROMANIA),ASIGUR TRECEREA PE NUMELE CUMPARATORULUI POZELE SUNT FACUTE LA ULTIMUL RAND DE ROSII.CMC 1800,CP90,AN1996MASINA ARE IN DOTAREroiectoare,dubluairbag,dubluclimatronik digital,inchidere centralizata,volan reglabil in 3 spite(M),geamuri negre omologate incusiv luneta,oglinzi electrice incalzite si heliomate,scaune reglabile pe inaltime si lombar,cotiera originala din piele bmw in fata si cotiera originala din plus in spate,volan in 3 spite(M),jante aliaj inclusiv roata de rezerva,schimbul de ulei facut recent inclusiv filtrele:motorina,ulei si polen,schimbat parbriz dupacu se vede era un pic fisurat,consum mediu 5 motorina(pe proba),masina functioneaza si arata impecabil...pentru cei interesati pretul se negociaza la telefon,pret 2450 neg.......0767916131.....

post-31400-1273744348_thumb.jpg

post-31400-1273744356_thumb.jpg

post-31400-1273744361_thumb.jpg

post-31400-1273744365_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne bucuram ca vinzi. Ne-am bucura si mai tare daca ai citi si respecta regulile de postare la MP:

Titlul topicurilor deschise La Mica Publicitate va incepe obligatoriu cu "VAND", CUMPAR" sau "SCHIMB" in functie de situatie, urmat de obiectul tranzactiei.

 

Corect era sa completezi titul cu ceea ce vinzi, masina, caruta sau ce o fie ea, urmat si de model.

Ca zici ca vinzi diesel este mult prea vag.

Link to comment
Share on other sites

:twoup:)am poze mai maridar nu merg puse...ca sunt prea marii....puteti cere poze pe id ul hamm3411

 

Ne bucuram ca vinzi. Ne-am bucura si mai tare daca ai citi si respecta regulile de postare la MP:

Titlul topicurilor deschise La Mica Publicitate va incepe obligatoriu cu "VAND", CUMPAR" sau "SCHIMB" in functie de situatie, urmat de obiectul tranzactiei.

 

Corect era sa completezi titul cu ceea ce vinzi, masina, caruta sau ce o fie ea, urmat si de model.

Ca zici ca vinzi diesel este mult prea vag.

odata ce suntem in bmw club...cred ca se intelege ca este un bmw!!!

Link to comment
Share on other sites

Diesel e36 de 1800cc.....esti sigur?

 

 

Nu cumva e asta modelul:

318tds 1,665 cc (1.665 L; 101.6 cu in) 4cyl SOHC 8V Diesel 90 PS (66 kW; 89 hp) @4400 rpm 190 N·m (140 lb·ft) @2000 rpm M41D17 14.4 182 km/h (113 mph) 1994–1998?

Link to comment
Share on other sites

Dc eu imi dau cu presupusul fa o poza dupa talon/carte de indentitate ca sa-mi demonstrezi ca ai e36 1.8 diesel.

 

Poate e vreo editie limitata/speciala/internationala/pt cunoscatori si nu stiu eu...

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

odata ce suntem in bmw club...cred ca se intelege ca este un bmw!!!

Nu asa merge treaba.

 

Titlul topicurilor de la MP trebuie sa contina in mod OBLIGATORIU detalii despre produs. Nu sunt acceptabile titluri de genul Vand, sau Vand masina sau Vand diesel. Trebuie specificat cat se poate de clar obiectul scos la vanzare, adica cel putin la modul Vand BMW E36 318 diesel.

Scopul este ca sa se vada clar despre ce este vorba chiar din titlu.

 

Am crezut ca suntem oameni rezonabili si daca iti atrag atentia vei fi atent ca pe viitor sa respecti regulile acestui forum. Daca tu crezi ca faci misto sau daca ti-e lene, aplicam corect regulamentul:

Orice topic ce nu contine aceste informatii va fi sters si initiatorul topicului va fi avertizat prin sistemul de warn al forumului.

 

Ca urmare topicul se inchide definitiv fara dreptul de a mai posta altul.

Sper ca acum este destul de clar si pentru tine si nu este nevoie de alte discutii suplimentare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.