Jump to content

vand bmw e46 318i , 99(EVENTUAL SCHIMB)


obo86

Recommended Posts

5000 mi se pare pret f bun. bafta la vanzare

mersi

oricum nu ti-o cumpara nimeni,TARANE,naveta creca faci tu. n-ai vazut orase cate capitale am vazut eu

analafabet prost crescut. cind ma plimbam eu tu te incalatai cu fesul . nu te mai baga in seama cu mine poate trebuie sa faci altceva ...brusc asa ai devenit fanul meu ..wow sunt flatat de prostia si idiotenia ta .. te rog frumos scuteste'ma

Link to comment
Share on other sites

5000 mi se pare pret f bun. bafta la vanzare

mersi

oricum nu ti-o cumpara nimeni,TARANE,naveta creca faci tu. n-ai vazut orase cate capitale am vazut eu

analafabet prost crescut. cind ma plimbam eu tu te incalatai cu fesul . nu te mai baga in seama cu mine poate trebuie sa faci altceva ...brusc asa ai devenit fanul meu ..wow sunt flatat de prostia si idiotenia ta .. te rog frumos scuteste'ma

bine bai descultule,inteligenta ta ma depaseste si o sa renunt. asa e ca tu te-ai plimbat mult,odata ai fost si la CACIULATA creca. nu ca mine,la 18 sa zbori sa SAO PAOLO si BUENOS AIRES,daca vrei sa te convingi poti verifica,ca eu chiar sunt fanul cuiva,nu ca tine un simplu navetist. creca ai bataturi in talpi... hai ca te-am scuipat,vreau uit repede ca am conversat cu tine ''taranus''

Link to comment
Share on other sites

5000 mi se pare pret f bun. bafta la vanzare

mersi

oricum nu ti-o cumpara nimeni,TARANE,naveta creca faci tu. n-ai vazut orase cate capitale am vazut eu

analafabet prost crescut. cind ma plimbam eu tu te incalatai cu fesul . nu te mai baga in seama cu mine poate trebuie sa faci altceva ...brusc asa ai devenit fanul meu ..wow sunt flatat de prostia si idiotenia ta .. te rog frumos scuteste'ma

bine bai descultule,inteligenta ta ma depaseste si o sa renunt. asa e ca tu te-ai plimbat mult,odata ai fost si la CACIULATA creca. nu ca mine,la 18 sa zbori sa SAO PAOLO si BUENOS AIRES,daca vrei sa te convingi poti verifica,ca eu chiar sunt fanul cuiva,nu ca tine un simplu navetist. creca ai bataturi in talpi... hai ca te-am scuipat,vreau uit repede ca am conversat cu tine ''taranus''

esti un adevart mondial prea maria ta ..vreau sa ma convingi ca stii sa scrii corect ca stii sa te comporti in societate nu sa ma iei cu vrajeala asta obosita ca ai fost si ai facut .. asta nu ma ajuta la nimic .. ca si eu pot sa mint .. la fel ca tine .la 18 neuroni ti'ai permis sa zbori .. pun pariu ca nu stii cite aeropoturi sunt in romania ..in fine tu poti sa te rezumi la ceva modic. cap patrat si minte in colturi .cea mai jenanta persoana posibila . ma distrezi la maxim . unde pot verifica ca ai fost plecat din tara ai pasaport?ahhh scuze cred ca tu ai fost in excursie cu radu mazare ..raule ..te rog din tot sufletul meu de taran nu te mai baga in seama cu mine , sfideaza'ma uitama fa'ma sa imi fie dor de tine .. si de scuipat poti sa o scupi pe mama ta ca a facut un geniu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.