Jump to content

BMW 528i ///M paket


sarpe74

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
daca cumva ajungi s-o dezmembrezi da-mi pentru ca ma intereseaza interiorul si pachetul M

 

E mai multa lume interesata de pachetul M si de interior :twoup:

Daca gasim si pe cineva interesat de motor si cutie poate m-as apuca s-o dezmembrez.

 

 

Salut,

Eu as fi intersat de motor + cutie + anexe, un pret informativ?

Merci

Link to comment
Share on other sites

Salut Brandex,

Daca as incepe s-o dezmembrez as cere 1200 euro pe motor + cutie + anexe.

Motorul si cutia se pot proba, masina este perfect functionala.

 

Inca nu sunt hotarat s-o dezmembrez insa daca ne intelegem si mai gasim pe cineva pt pachetul M (volan + jante + spoilere + suspensie + interiorul de piele) cred ca am sa fac pasul asta.

Edited by sarpe74
Link to comment
Share on other sites

Salut Brandex,

Daca as incepe s-o dezmembrez as cere 1200 euro pe motor + cutie + anexe.

Motorul si cutia se pot proba, masina este perfect functionala.

 

Inca nu sunt hotarat s-o dezmembrez insa daca ne intelegem si mai gasim pe cineva pt pachetul M (volan + jante + spoilere + suspensie + interiorul de piele) cred ca am sa fac pasul asta.

 

In caz ca te hotarasti si nu gasesc pana atunci, astept un semn de la tine. Merci.

Link to comment
Share on other sites

 

In caz ca te hotarasti si nu gasesc pana atunci, astept un semn de la tine. Merci.

 

Te anunt Brandex daca ma hotarasc sa o dezmembrez, intre timp mai incerc o reducere de pret pt a o vinde intreaga;

 

 

Reducere de pret:

 

3100 euro (negociabil)

sau 3000 euro fix.

 

Am oferta de 2800 euro s-o dau asa cum e,

dar nu ma indur s-o dau si parca nici s-o dezmembrez nu-mi vine ca n-am nici garaj si nici timp pt asta.

 

 

Tel. 0722366706

Edited by sarpe74
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.