Jump to content

BMWClub Magazine pe Facebook...


X X L

Recommended Posts

desi intr-o vreme nu prea puneam baza pe astfel de "platforme de comunicare", la insistentele (justificate de altfel) a colegilor, am creat si pagina de farcebook a revistei ...

 

in doar cateva ore am regasit prieteni vechi care ne-au vizitat pagina si ne-au felicitat pentru aceasta intitativa...

 

avand in vedere ca sunt AFON in de-ale marketingului si PR-ului, m-am lasat pe mana celor mai priceputi ca mine :)

 

enjoy ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Din punctul de vedere al "colegei insistente cu Facebookul" :), tin mortis sa clarific ceva: am lansat aceasta pagina tocmai pentru a putea fi in contact permanent cu fanii BMW si fanii revistei. Atata timp cat ei sunt cei mai importanti, trebuie sa se bucure de o pozitie prioritara in ceea ce priveste comunicarea! Asa ca... va invitam sa comunicati cu noi despre orice (atata timp cat are un logo alb-albastru :) ) si, mai nou, oricand! :twoup:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.