Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

ce conteaza daca a avut 1 sau 5 proprietari, atata timp cat masina e ok ?

poate fi rupta in 2 si de unul singur daca e idiot. dar arata foarte bine, indiferent cati km reali are, ca oricum nu sunt aia de pe bord la un diesel din 2005

du-o si tu la o verificare, poate e ok masina :) si cu 250000 sau cat o avea

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

Dar este lucrare mare ce s-a facut la interiorul ala, daca te uiti bine s-au luat toate elementele posibile in considerare, n-a scapat nimic din vedere, pe langa tapiterie. Per total mi se pare ok, depinde si de gusturi, e cam extravaganta. Prea multe detalii, sa fie original interiorul?

 

In ce fel arata presurile alea ...

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Iar ff-ul ar fi la aspect undeva la z4 coupe...

Eu am mai spus asta cu mult timp in urma, dar am fost imediat luat in colimator. Copie identica Z4 coupe. Si ai fac atata reclama de parca ar fi inventat roata la caruta... Am gasit posturile:

 

 

Au innebunit si astia de la Ferrari. Au scos un model leit Z4. Ferrari FF:

http://www.auto-sep.com/public/wordpress/wp-content/gallery/ferrari-ff-2011/ferrari-ff-2011_1.jpg

BMW Z4 coupe:

http://static.blogo.it/autoblog/bmw_z4_coupe_uff_07.jpg

Chiar leit , sa fiu al dracu ... are tot 4 roti , 2 usi , motor , volan , ... WoW :hyper:

 

PS : ai postat aiurea :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Pai normal ca seamana foarte mult daca e tot un roadster. Asa arata un roadster, asa cum si un sedan are 4 usi, asa si roadsterele astea sunt facute la fel.

 

De fapt Z3 Roadster aduce mai mult cu FF, decat Z4.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

De fapt Z3 Roadster aduce mai mult cu FF, decat Z4.

Da, cam asta era ideea. Ca nu e ceva nou.

In schimb, astia de la ferrari, au facut atata reclama de parca ei ar fi inventat conceptul de roadster. Normal ca are un motor super, materiale scumpe, dar este un roadster. Pe cand BMW ,cu mult timp in urma l-a dotat pe Bond, James Bond, cu asa ceva.

Dar oamenii invart ochii, ceva de speriat

Link to comment
Share on other sites

Dar este lucrare mare ce s-a facut la interiorul ala, daca te uiti bine s-au luat toate elementele posibile in considerare, n-a scapat nimic din vedere, pe langa tapiterie. Per total mi se pare ok, depinde si de gusturi, e cam extravaganta. Prea multe detalii, sa fie original interiorul?

 

In ce fel arata presurile alea ...

nu e original interiorul. am pus eu linkul cu tipul care le face... http://www.sby.ro/piele-auto-custom.html

Link to comment
Share on other sites

bai gigi... ai devenit mare cunoscator si iti cad galoanele sa vorbesti? taci si vezi-ti de treaba ta, daca nu esti in stare sa contribui pozitiv, esti penibil cu remarcile astea.

 

Penibil esti tu gogule cu iesirile astea isterice!

Asa ca muv mai departe si lasa` ne cu cantribuirea ta pozitiva!

Sa te bagi in seama cu mine cand iti adresez tie vre-o vorba..pana atunci nu mai face pe desteptul cu mine,ca nu ma cunosti!

Link to comment
Share on other sites

crek a treia varianta...Dauna!

 

Dupa cum arata..nu a mai avut bani sa o faca completa si i-a pus plasa de 2 lei in loc de proiectoare sau grilele originale:))...si cu a 4-a janta de aliaj ce s-a intamplat? s-a spart la impact prsupun:))

 

+1 :goodjob:

 

http://www.autovit.ro/bmw-318-C19801233.html

ÂştiĂži ceva de maÂşina asta?

 

NU arata rau, pacat ca nu se vede bine volanul, pariez ca e de E36 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.