Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

De asta nici nu mai raspund, poate o sa am timp si o sa dezvolt o aplicatie online pentru asta, desigur contra-cost :)

 

On topic, cand vad lucruri interesante, o sa mai raspund pe topic, dar pana atunci eu recomand sa nu va mai bateti capul cu masinile de pe autovit,

98% sunt km dati inapoi, care teoretic e cea mai mica problema pe care masina o poate avea, pana te lasa rola de la accesorii la 200km/h, pentru

ca nu stiai ca trebuie schimbata, ca doar masina luata are "100 de mii de km" :)

nu cred ca ai voie.decat cu acceptul BMW.

Link to comment
Share on other sites

Cum a marit rotile..zici ca e monster truck :)

in poza aia mai de sus se vad in oglinda cat sunt rotile de fapt. in geamul ala nu le-a mai marit .

in realitate cred ca sunt de 17 , desi in poza par de 20.

 

247.000 vs 127.000 o nimica toata pentru un samsar de cluj. bine ca nu are 427.000

Link to comment
Share on other sites

am facut reclamatie pe autovit,in ceea ce il priveste pe jegos si astept sa vad daca se sesizeaza si cretinii aia.. :pirate:

Nu cred ca or sa faca mare lucru aia, eventual sa stearga anuntul. Scrie si pe site ca ei sunt doar intermediari, nu au legatura cu masinile puse la vanzare, daca iti iei teapa, e treaba ta adica.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca or sa faca mare lucru aia, eventual sa stearga anuntul. Scrie si pe site ca ei sunt doar intermediari, nu au legatura cu masinile puse la vanzare, daca iti iei teapa, e treaba ta adica.

sunt de acord.macar atata sa fac,sa il ard pe nemernic.insa,la ce ai spus tu in ceea ce ii priveste,eu iti raspund tot cu o intrebare:daca eu intermediez o fapta prevazuta de legea penala,eu ma incadrez la culpa sau dol? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sunt de acord.macar atata sa fac,sa il ard pe nemernic.insa,la ce ai spus tu in ceea ce ii priveste,eu iti raspund tot cu o intrebare:daca eu intermediez o fapta prevazuta de legea penala,eu ma incadrez la culpa sau dol? :thumbsup:

Daca au cunostinta de frauda respectiva, sunt complici. Dar trebuie dovedit lucrul asta.

Edited by ktL745
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

am facut reclamatie pe autovit,in ceea ce il priveste pe jegos si astept sa vad daca se sesizeaza si cretinii aia.. :pirate:

 

loool, eu i-am dat mail si l-am intrebat care-i ultimul pret la masina, avand in vedere ca nr de km din poza nu se pupa cu ala din anunt :p

Link to comment
Share on other sites

wow....adica te-ai inteles la pret fara sa vezi/testezi masina....presupun ca ti-a mai si zis ca ti-o tine pana sambata la pretul asta de oferta.....ca sunt multi care o vor, nu? :goodjob:

 

da un search pe google si vezi ca a mai avut de vanzare si un 530, si un A6 si un A4....asa ca chill ..plus cum te gandesti ca o masina cu dotarile descrise si in stare atat de buna e la pret de 318i

 

 

am fost sunat akm de domnul de la braila, daca mai vin maine dupa masina, pentru ca a mai sunat cineva din italia sa vina sa o cumperee=)), si eu am prioritate pt ca sunt in tara =)) . La bavaria contra cost se poate verifica km si starea masini?? daca da care este costul acestei operatiuni ?? multumesc o seara buna

Link to comment
Share on other sites

am fost sunat akm de domnul de la braila, daca mai vin maine dupa masina, pentru ca a mai sunat cineva din italia sa vina sa o cumperee=)), si eu am prioritate pt ca sunt in tara =)) . La bavaria contra cost se poate verifica km si starea masini?? daca da care este costul acestei operatiuni ?? multumesc o seara buna

 

km ti-i pot spune doar daca masina are intrari in reteaua lor de service.

 

depinde de testele care vrei sa le faci. in principiu te poti astepta pe la 3-400 ron pentru un set de teste: directie, suspensie, frana, diagnoza, tubina.

Link to comment
Share on other sites

am fost sunat akm de domnul de la braila, daca mai vin maine dupa masina, pentru ca a mai sunat cineva din italia sa vina sa o cumperee=)), si eu am prioritate pt ca sunt in tara =)) . La bavaria contra cost se poate verifica km si starea masini?? daca da care este costul acestei operatiuni ?? multumesc o seara buna

 

Pai daca esti baiat destept, ii zici ca ai gasit una ca a lui cu 2000 euro mai ieftina si il lasi sa fiarba cateva zile, ca poate poate te suna si iti face o contra oferta.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fii nebun sa te duci pana la Braila ptr masina aia. Un e90 320d cu dotarile alea, inmatriculat, negociat sub 11.000 euro, cu siguranta e cazan, probabil dauna totala, facut din bucati, etc. Eu zic sa-ti bagi mintile in cap.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.