Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

@Bartolomeus: referitor la masina asta: http://www.autovit.ro/bmw-320-C36166991.html

Daca mergi cu ea la RAR pentru identificare, vor trebui date jos xenoanele daca sunt aftermarket. Lupele pot ramane, dar trebuie clar alte becuri. In rest se prezinta cat de cat ok. Sa fie intr-un ceas bun daca o iei!

 

 

Harman kardon suuuuper sonorizare

 

A uitat sa treaca la superdotari, clima tip aragaz.

 

Schimbatorul sete bestial.

 

 

o spala in fata blocului...

Link to comment
Share on other sites

@Bartolomeus: referitor la masina asta: http://www.autovit.ro/bmw-320-C36166991.html

Daca mergi cu ea la RAR pentru identificare, vor trebui date jos xenoanele daca sunt aftermarket. Lupele pot ramane, dar trebuie clar alte becuri. In rest se prezinta cat de cat ok. Sa fie intr-un ceas bun daca o iei!

 

nu o ia bartolomeus ca s-a dat.era masina buna:)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

VIN WBANX110X0CX84253

Am vrut sa o cumpar eu in toamna si dupa o verificare au iesit la iveala detaliile de mai sus.

Asa sunt mai toate astea ieftine, multe tepe si km falsi. Mai ales anunturile din cluj,salaj,galati etc. Dar daca lumea pune botul la pret si km ...

 

Din cauza asta a trebuie sa scad si eu pretul la E60 al meu si tot degeaba. Se cauta cat mai ieftin posibil. Altceva nu prea ii intereseaza, doar sa fie E60 si cat mai ieftin, de preferat 10,11k euro maxim. :)

  • Like 1
  • Downvote 26
Link to comment
Share on other sites

Virgil - daca mai frunzaresti forumul ai sa vezi de ce isi ia Andrei_vuv atatea minusuri. :console:

Da..pentru ca s-a gasit unul sa ma acuze in reclamatia cu bimmer service doar pt ca i-am dat un amarat de sfat si de atunci am devenit tinta.

Asa e forumul ce sa-i faci. Cand vad acum user Andrei_VUV hop baga si niste minusuri repede. :)

  • Like 5
  • Downvote 26
Link to comment
Share on other sites

Asa sunt mai toate astea ieftine, multe tepe si km falsi. Mai ales anunturile din cluj,salaj,galati etc. Dar daca lumea pune botul la pret si km ...

Cred ca pe lista aia cu Cluj,Salaj ar trebui sa apara zona Prahova/Pitesti acolo sunt cei mai multi samsari, galatiul sta slabut si se observa din numarul total de anunturi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Virgilaurelian daca urmãresti forumul este imposibil sa nu realizezi de ce isi ia vuvu atâtea minusuri. Mãnâncã terci aiurea pe orice tipic, desi in 90% din cazuri habar nu are despre ce vorbeste, se trezeste vorbind. Ca sa nu mai zic ca daca il bagi in seama devii automat "prietenul lui dev pe forun" si nu mai scapi de el nici cu avocati.
  • Like 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.