Jump to content

cumpar bobine bremi 12131748018


Recommended Posts

eu nu am spus nimic de cat ofer

dar nici nu voi da 350ron pe 4 bobine cand pot cumpara de pe ebay cu 10-15E bucata sau 6 cu 100E cu tot cu transport

inca nu am mare nevoie de acele bobine asa ca pot astepta pana primesc o oferta mai buna decat a ta

am primit pe privat oferta mai buna decat a ta dar avea doar 3 bobine decare imi trebuiau :twoup:

decat sa le cumpar pe cele care le ai tu,prefer sa cumpar 4 bobine noi cu 200e

 

 

iti urez noroc la vanzare :) :)

Link to comment
Share on other sites

eu nu am spus nimic de cat ofer

dar nici nu voi da 350ron pe 4 bobine cand pot cumpara de pe ebay cu 10-15E bucata sau 6 cu 100E cu tot cu transport

inca nu am mare nevoie de acele bobine asa ca pot astepta pana primesc o oferta mai buna decat a ta

am primit pe privat oferta mai buna decat a ta dar avea doar 3 bobine decare imi trebuiau :twoup:

decat sa le cumpar pe cele care le ai tu,prefer sa cumpar 4 bobine noi cu 200e

 

 

iti urez noroc la vanzare :) :)

Si de nu le cumperi de pe ebay ??

Link to comment
Share on other sites

inca nu ma grabesc cu cumparatu bobinelor pote gasesc sa le iau din romania la un pret rezonabil sau la acelasi pret ca pe ebay,pana atunci incearca sa nu mai faci posturi aiurea

inca o data bafta la vanzarea lor;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.