Jump to content

Vand BMW E90 325 Xi an 2007


Recommended Posts

Vand BMW E90 325 Xi an fabricatie OCT 2007 primu propietar masina a fost cumparata din germania din reprezentanta.Are 23000 km reali din care 15000 sunt parcursi in strainatate.Masina este in garantie pana la sfarsitul anului 2010.Pretul este 18200 EURo usor negociabil.

Masina este 4 x 4 full fara piele si navigatie (are climatronic, are 8 airbag-uri,geamuri electrice fata/spate,oglinzi electrice rabatabile,parktronic fata/spate,senzori ploaie,senzori lumini)

Pentru mai multe detalii:0761.151.990/0766.455.160

post-27426-1278609511_thumb.jpg

post-27426-1278609518_thumb.jpg

post-27426-1278609524_thumb.jpg

post-27426-1278609531_thumb.jpg

post-27426-1278609537_thumb.jpg

post-27426-1278609541_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Full Option ..dar fara piele ,fara navigatie ,fara trapa ,angel eyes, xenon ,,,,,,,ce ar mai fi de spus ,,,,,, cred ca nu ai nici macar doua perechi prietene in mana daca ai fi jucat la POKER . Motorul este ok ...un motor puternic care papa de te ustura ....dar obrazul subtire cu bani multi se tine ....in rest bafta la vanzare! si scuze daca te-au deranjat vorbele mele ....dar este impropriu sa scrii FULL ...
Link to comment
Share on other sites

Full Option ..dar fara piele ,fara navigatie ,fara trapa ,angel eyes, xenon ,,,,,,,ce ar mai fi de spus ,,,,,, cred ca nu ai nici macar doua perechi prietene in mana daca ai fi jucat la POKER . Motorul este ok ...un motor puternic care papa de te ustura ....dar obrazul subtire cu bani multi se tine ....in rest bafta la vanzare! si scuze daca te-au deranjat vorbele mele ....dar este impropriu sa scrii FULL ...

 

are xenon ...deci are o pereche macar , cum zici tu

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau ''prietene'' dar xenon si angel eyes are,trapa nu are imi cer scuze,si cine este chiar interesat poate vedea masina oricand.

 

ai dreptate .....imi pare rau ca am gresit ....dupa ce ca avea saraca 3-4 optionale am mai fost rau si am mai taiat si eu una ....din greseala scuze

P.S. daca nu te grabeai sa postezi replica nu primeai asa un raspuns ....deja citisem reply mai de sus si observasem in poze ca ai macar xenon ....si nu te mai ataca atat ....aici oricum nu se vinde nimic .....garantez .....este doar barfa !

Link to comment
Share on other sites

care model de e90 are ceasurile ca ale tale?ma refer la masrginea-conturul acela digitala mea e din 03.2007 si nu are ceasurile asa.un prieten cu un e90 sin 11.2007 la fel.ceasurile ca ale mele.tu vad ca ai marginea aceea cu dunga rosie la turometru digitala.ca la seria 5
Link to comment
Share on other sites

Salut.Ba da are motorul de 3.0 l(2974 cmc)

 

misto , se poate modifica relativ usor in 330 . MA refer la putere

 

Misto insa pe alta parte se va vinde cam greu din cauza noii grile de impozitare,la 3.0L va fi 22 de mil/an.

Edited by THX-1
Link to comment
Share on other sites

Tocmai din aceasta cauza am sa o dau mai greu dar sper ca poate reusesc intr-un final sa o dau.nu sunt samsar de masini sunt pasionat tocmai din aceasta cauza am rabdare si vreau ca cel ce o va cumpara sa fie mulumit de masina.

 

cred ca niste poze noi cu ea curata te-ar putea ajuta :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.