Jump to content

Vand BMW E46 318ci 2003 82000km


Cristi82

Recommended Posts

Informatii:

Fabricatie: 2003, 82,000 km, Transmisie: automata, Putere: 143 CP (105 kW), Cilindree: 1995 cm³, Euro: euro4, benzina, gri-metalizat, Numari de usi: 2/3, Tara inmatricularii: Romania.

 

ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, jante aliaj, controlul tractiunii, inchidere centralizata, airbag, radio/CD, servo directie, computer bord, xenon, pilot automat, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare, folii omologate, antena shark fin, spoilere portbagaj si luneta, faruri adaptive, 4 geamuri electrice, consum mixt 10%

 

- mica reparatie estetica necesara, valoarea pieselor 300RON (vezi poza)

- acum un an - adica cu 10 000KM in urma parcursi in afara localitatii - 98% la Autotest Vitan

- cu transmisia automata si respunsul la comenzi specific BMW condusul e o placere

- nu accept variante

- plata se poate face si in lei (echivalentul sumei stabilite in euro la cursul zilei)

 

Pret 9700 euro.

 

Tel: 0771298496

post-31833-1278768921_thumb.jpg

post-31833-1278768928_thumb.jpg

post-31833-1278768934_thumb.jpg

post-31833-1278768938_thumb.jpg

post-31833-1278768942_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

de acord cu tine :twoup: ... la multa lume place dar nu se gasesc cumparatori ... si eu zic ca e pacat de ea sa stea nefolosita, ca eu nu mai ies in drumetii si-n oras nu prea e nevoie

 

poate daca ii repar aripa e mai atractiva ... sa vedem

Link to comment
Share on other sites

8000 euro ultimul pret iti pot oferii acum.

 

Am mai lasat la 9400 de curand si am de gand sa-i cumpar si aripa si sa o repar .... sub 9400 nu as cobori deocamdata (eventual 9200 cu aripa asa), masina chiar face banii cred

 

 

PS: si eu cand am luat-o am imprumutat in plus si m-am chinuit o perioada cu banii dar a meritat, m-ai pastram legatura poate se mai aduna bani ...

Link to comment
Share on other sites

masina e asa de buna si de usor de condus ca sincer nu-mi vine sa o dau (de vreo 5 luni nici rca nu mi-am facut ca in ea simt ca n-am cum sa lovesc ceva)... pb e ca sta mai mult degeaba ... care sunteti fani bmw nu stiti ce pierdeti

post-31833-1280225554_thumb.jpg

Edited by Cristi82
Link to comment
Share on other sites

masina e asa de buna si de usor de condus ca sincer nu-mi vine sa o dau (de vreo 5 luni nici rca nu mi-am facut ca in ea simt ca n-am cum sa lovesc ceva)...

exagerezi

 

exagereaza ??? e putin spus...reparatia costa mult mai mult asta 1 si......pretul iarasi e discutabil !

 

L.E.: Daca o faci la nea. X la colt de bloc da....poate e 3 mil, pe un vopsit mai profi la o firma o aripa iti ia 2 mil dar sa mai si indrepte + vopsit !

Edited by Blaz3
Link to comment
Share on other sites

multumesc, dar nu mai schimb nimic la ea in afara de aripa dreapta fata si piese de plastic pe acolo

 

da, poate ca exagerez si poate ca asa e felul meu mai fara asigurari dar si masina are meritul ei ca sincer mai totdeauna ma uimeste cat de usor e de condus mai ales acum ca o conduc asa rar (cine nu a condus masina cu cutie automata oricum nu stie cum e)

 

costul pieselor am zis ca e 300 pe oferta primita, din pacate nu s-a mai gasit acum aceeasi oferta cand chiar o repar dar oricum platesc eu reparatia, zilele urmatoare cand vin niste piese o bag in service

 

sincer nu stiam ca pretul masinii e prea mare, credeam ca e vorba de criza ca nu se vinde, am comparat cu alte oferte cand am stabilit pretul si am mai scazut ca sa se vanda mai repede ... o sa mai verific

 

deocamdata 9400 negociabil e pretul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.