Jump to content

CUMPAR 320D E90 2007/2008 !


Moghy

Recommended Posts

Cumpar 320d , E90 din 2007 - 2009 !!

Sa fie full cu packet M original !!!

Si cand zic full ma refer la NAVI MARE daca se poate si TV , TRAPA , comenzi volan Volanul sa fie de M , scaune de full piele , sport incalzite , Xenon cu spalatori faruri daca se poate sa aibe si Bi , PDC . As prefera sa aibe si HK .

Sa aiba toate elementele de M originale . bara fata spate praguri jante volan schimbator .

 

M-ar interesa culoarea neagra / alba in principiu dar e okay si alta culoare .

 

PS: Am mai avut una la fel din 2005 .

Link to comment
Share on other sites

Subscriu la ce a spus Myx. Cam greu sa gasesti foarte dotata , cu pak M, cu istoric si km reali pe la noi. Am cautat si eu aceleasi conditii ca tine acum un an (doar ca E60) dar nu am gasit in tara , asa ca a ramas Germania. Poate ai tu noroc. Oricum, bafta la cumparaturi.
Link to comment
Share on other sites

Cauta tu sau roaga pe cineva sa-ti caute in Germania si lasa prostiile :twoup:

Parerea mea :)

 

@ celor care au zis de germania :

 

--- E mai scump acuma sa iti iei o masina din Germania decat din Romania .

 

 

Multumesc frumos , e la vanzare masina de ceva saptamani pentru ca tot urmaresc . Imi place , dar : NU ARE TRAPA !!!

Link to comment
Share on other sites

Subscriu la ce a spus Myx. Cam greu sa gasesti foarte dotata , cu pak M, cu istoric si km reali pe la noi. Am cautat si eu aceleasi conditii ca tine acum un an (doar ca E60) dar nu am gasit in tara , asa ca a ramas Germania. Poate ai tu noroc. Oricum, bafta la cumparaturi.

 

Si cate E60-uri am gasit ... :)

 

De cateva saptamane bune cred,pt ca numerele ii sunt expirate din iunie :twoup:

 

Uite ceva asemanator prin Germania,dar mult mai scumpe:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bikshr4cemi3

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details....amp;tabNumber=2

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details....amp;tabNumber=2

 

Cea albastra e frumoasa rau . Nu am ce zice . Un minus : E semi piele :((

A doua neagra tot la fel are Alkantara pe margini si pe mijloc tapiterie . + nu stiu daca are trapa dar eu zic ca nu are . :(

A treia - neagra : Nu are navy mare , trapa nu stiu daca are , dar parerea mea ca nu are .. pielea aia tie iti place? :)))

 

Tu ai coupe ?? Imi poti da cateva date despre el.. si cat ai dat pe el ?

Link to comment
Share on other sites

Masina de pe autovit e samsarita (km dati inapoi). Masinile de pe mobile.de au combinatie textil cu alcantara nu semipiele. Oricum foarte bune ambele variante de tapiterie, mai placute la utilizare decat pielea (atata timp cat nu e ventilata). Se potrivesc si mai bine look-ului sport al paketului M, cred eu. In tara vei gasi greu ceea ce cauti si doar de la un pasionat al marcii . In nici un caz adusa recent de samsari. Ce masina doresti tu costa, important este sa fi dispus sa platesti. Atentie la detalii. Bafta multa.
Link to comment
Share on other sites

Masina de pe autovit e samsarita (km dati inapoi). Masinile de pe mobile.de au combinatie textil cu alcantara nu semipiele. Oricum foarte bune ambele variante de tapiterie, mai placute la utilizare decat pielea (atata timp cat nu e ventilata). Se potrivesc si mai bine look-ului sport al paketului M, cred eu. In tara vei gasi greu ceea ce cauti si doar de la un pasionat al marcii . In nici un caz adusa recent de samsari. Ce masina doresti tu costa, important este sa fi dispus sa platesti. Atentie la detalii. Bafta multa.

 

Cati Km are defapt ??

 

Masina de pe autovit e samsarita (km dati inapoi). Masinile de pe mobile.de au combinatie textil cu alcantara nu semipiele. Oricum foarte bune ambele variante de tapiterie, mai placute la utilizare decat pielea (atata timp cat nu e ventilata). Se potrivesc si mai bine look-ului sport al paketului M, cred eu. In tara vei gasi greu ceea ce cauti si doar de la un pasionat al marcii . In nici un caz adusa recent de samsari. Ce masina doresti tu costa, important este sa fi dispus sa platesti. Atentie la detalii. Bafta multa.

 

Pai ma ori imi iau masina cu piele ori cu tapiterie textila... daca tie iti place asa cu textil si alcantara , eu nu am nimic impotriva... dar neah , prefer pielea completa !

Edited by Moghy
Link to comment
Share on other sites

Pachetul M de interior consta de fapt in tapiseria Alcantara (este un material sintetic ce imita pielea intoarsa) combinata cu textil, "Scaunele sport cu tapiţerie din stofǎ Blue Shadow/ Alcantara şi cusǎturi contrastante ĂŽn albastru " - este scos chiar de pe bmw.ro, asa ca daca tu vrei cu pachet M (inteleg ca te intereseaza si interior si exterior) ar trebui sa alegi acest tip de tapiserie.

Mai citeste putin despre M pachet si apoi revino cu remarca :twoup: : Pai ma ori imi iau masina cu piele ori cu tapiterie textila...

 

PS: Cea albastra chiar este o bijuterie, oricum probabil niciuna nu se incadreaza deoarece nu are HK L 7.

Edited by shimano
Link to comment
Share on other sites

Pachetul M de interior consta de fapt in tapiseria Alcantara (este un material sintetic ce imita pielea intoarsa) combinata cu textil, "Scaunele sport cu tapiĂžerie din stofǎ Blue Shadow/ Alcantara Âşi cusǎturi contrastante ĂŽn albastru " - este scos chiar de pe bmw.ro, asa ca daca tu vrei cu pachet M (inteleg ca te intereseaza si interior si exterior) ar trebui sa alegi acest tip de tapiserie.

Mai citeste putin despre M pachet si apoi revino cu remarca :twoup: : Pai ma ori imi iau masina cu piele ori cu tapiterie textila...

 

PS: Cea albastra chiar este o bijuterie, oricum probabil niciuna nu se incadreaza deoarece nu are HK L 7.

 

:| oare ce nu intelegi ca am avut E90 din 2005 . Cu paket M exterior interior si nu avea alcantara... asa ca nu am ce sa mai ma documentez... NU VREAU ALCANTARA... macar daca ar fi fost tapiterie full alcantara nu pe jumatate !!

 

Cea albastra e foarte frumoasa !!! Nu are trapa dupa cate am vazut eu !!! si de HK poate sa aibe poate sa nu aibe... cred ca am sa postez niste poze cu vechea mea masina..

Link to comment
Share on other sites

Pachetul M de interior consta de fapt in tapiseria Alcantara (este un material sintetic ce imita pielea intoarsa) combinata cu textil, "Scaunele sport cu tapiĂžerie din stofǎ Blue Shadow/ Alcantara Âşi cusǎturi contrastante ĂŽn albastru " - este scos chiar de pe bmw.ro, asa ca daca tu vrei cu pachet M (inteleg ca te intereseaza si interior si exterior) ar trebui sa alegi acest tip de tapiserie.

Mai citeste putin despre M pachet si apoi revino cu remarca :) : Pai ma ori imi iau masina cu piele ori cu tapiterie textila...

 

PS: Cea albastra chiar este o bijuterie, oricum probabil niciuna nu se incadreaza deoarece nu are HK L 7.

 

:| oare ce nu intelegi ca am avut E90 din 2005 . Cu paket M exterior interior si nu avea alcantara... asa ca nu am ce sa mai ma documentez... NU VREAU ALCANTARA... macar daca ar fi fost tapiterie full alcantara nu pe jumatate !!

 

Cea albastra e foarte frumoasa !!! Nu are trapa dupa cate am vazut eu !!! si de HK poate sa aibe poate sa nu aibe... cred ca am sa postez niste poze cu vechea mea masina..

 

Adaug :

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=131733676

 

Uite ceva de genul !! Desi e scumpa rau asta ! :twoup: la banii care e ... imi iau coupe bine fara packet M sau e60 LCI ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.