Jump to content

Cumpar BMW E30 Cabrio


BRANDEX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ca dotari, scaune incalzite din piele , servodirectie ,computer bord si acoperisul nou .

Locatie Constanta.

Ca si minusuri are nevoie de un set complet de amortizoare/arcuri ( nu se gasesc arcuri spate oem sau nu am gasit eu ) + narile fata si un stop spate , am gasit semnalizarea spate ciobita in parcare.

post-20280-1282759639_thumb.jpg

post-20280-1282759648_thumb.jpg

post-20280-1282759654_thumb.jpg

Edited by Pris
Link to comment
Share on other sites

Ca dotari, scaune incalzite din piele , servodirectie ,computer bord si acoperisul nou .

Locatie Constanta.

Ca si minusuri are nevoie de un set complet de amortizoare/arcuri ( nu se gasesc arcuri spate oem sau nu am gasit eu ) + narile fata si un stop spate , am gasit semnalizarea spate ciobita in parcare.

 

decapotarea este electrica?

 

Mai multe poze din toate unghiurile si cu interiorul daca se poate. Merci

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Nu ma supar absolut deloc .

Asta este pretul pe care il vreau eu .

 

Iar ca sa-ti raspund punctual , pretul il cer pentru faptul ca este inscris in ro , cu taxa de prima inmatriculare platita ~ 2200 eur , are un softop nou ~ 700 eur si se prezinta in conditii acceptabile , exceptand minusurile de mai sus .

 

 

Sper ca nu te superi , dar cam la ce pret crezi ca vei cumpara un E30 cabrio inscris in RO , an fabricatie 1991 ? 1500 eur ?

 

Iti urez succes !

Link to comment
Share on other sites

Nu ma supar absolut deloc .

Asta este pretul pe care il vreau eu .

 

Iar ca sa-ti raspund punctual , pretul il cer pentru faptul ca este inscris in ro , cu taxa de prima inmatriculare platita ~ 2200 eur , are un softop nou ~ 700 eur si se prezinta in conditii acceptabile , exceptand minusurile de mai sus .

 

 

Sper ca nu te superi , dar cam la ce pret crezi ca vei cumpara un E30 cabrio inscris in RO , an fabricatie 1991 ? 1500 eur ?

 

Iti urez succes !

foarte bine , ma bucur ca mai e lume care pune pret pe masini!

Link to comment
Share on other sites

Nu ma supar absolut deloc .

Asta este pretul pe care il vreau eu .

 

Iar ca sa-ti raspund punctual , pretul il cer pentru faptul ca este inscris in ro , cu taxa de prima inmatriculare platita ~ 2200 eur , are un softop nou ~ 700 eur si se prezinta in conditii acceptabile , exceptand minusurile de mai sus .

 

 

Sper ca nu te superi , dar cam la ce pret crezi ca vei cumpara un E30 cabrio inscris in RO , an fabricatie 1991 ? 1500 eur ?

 

Iti urez succes !

 

Un 3000 de euro cred ca ar fi un pret corect pt masina ta tinand cont ca nu este prea dotata si mai are si unele probleme. La 4000 de euro gasesti f multe E36 Cabrio inmatriculate si in stare f buna. Singurul avantaj la masina ta este motorul de 2.0 si sa zicem ca ai soft top nou care in germania este 350 euro, dar nu ai decapotare electrica. Am gasit mult mult mai ieftina, dar este 1,8 este din 93 si este inmatriculat, arata impecabil, softtop-ul la fel, motorul oricum o sa-l schimb in timp. Luni sau marti ma duc sa-l vad/iau.

Bafta si tie la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

am un 318i cabrio din 07/92 negru.decapotare manuala,scaune sport din piele si incalzite (functionale),abs,servo directie,discuri spate,spalatoare faruri,etc,masina are rar-ul efectuat cu depreciere facuta,taxa la ea fiind de 1270 euro,eu vreau pe ea 1700,masina este adusa de mine din germania in octombrie 2008 daca te intereseaza sa o vezi gasesti nr meu pe forum
Link to comment
Share on other sites

am un 318i cabrio din 07/92 negru.decapotare manuala,scaune sport din piele si incalzite (functionale),abs,servo directie,discuri spate,spalatoare faruri,etc,masina are rar-ul efectuat cu depreciere facuta,taxa la ea fiind de 1270 euro,eu vreau pe ea 1700,masina este adusa de mine din germania in octombrie 2008 daca te intereseaza sa o vezi gasesti nr meu pe forum

 

Merci, dar nu ma intereseaza masini neinmatriculate in RO.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.