Jump to content

Proprietari de E60 uniti-va !


bluebimm

Recommended Posts

Eu zic sa-ti strangi tu randurile si sa citesti regulile forumului. Atat in ceea ce priveste intalnirile, cat si in ceea ce priveste postarea in sectiunea corecta. Ce cauta un topic de intalniri in sectiunea de ingrijire si intretinere, doar tu poti sti ...

 

17. Intalniri. Intalnirile stabilite prin intermediul bmwclub.ro se vor adresa tuturor membrilor neconditionat si fara discriminare. In caz contrar, topicul acelei intalniri va fi sters fara preaviz si organizatorul/initiatorul va fi sanctionat.

 

Intre timp poti participa la intalnirile organizate de membri forumului in diverse orase ale tarii.

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showforum=34

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa-ti strangi tu randurile si sa citesti regulile forumului. Atat in ceea ce priveste intalnirile, cat si in ceea ce priveste postarea in sectiunea corecta. Ce cauta un topic de intalniri in sectiunea de ingrijire si intretinere, doar tu poti sti ...

 

17. Intalniri. Intalnirile stabilite prin intermediul bmwclub.ro se vor adresa tuturor membrilor neconditionat si fara discriminare. In caz contrar, topicul acelei intalniri va fi sters fara preaviz si organizatorul/initiatorul va fi sanctionat.

 

Intre timp poti participa la intalnirile organizate de membri forumului in diverse orase ale tarii.

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showforum=34

 

PAUL

 

Eu zic sa iei un calmant si sa bei o gura de apa, si dupa asta daca te calmezi o sa poti sa itelegi dictonul Errare humanum est !

 

In ceea ce priveste indemnul catre proprietarii de serie 5 esti intr-o grava eroare pentru ca din simpla parcurgere a textului respectiv ar fi trebuiti sa observi ca nu sunt incalcate in niciun fel prevederile pct. ului 17 din regulament, ca nu este vorba de nicio discriminare ci de un indemn catre proprietarii de serie 5 de a participa la intalnirile BMW CLUB!

Link to comment
Share on other sites

PAUL

 

Eu zic sa iei un calmant si sa bei o gura de apa, si dupa asta daca te calmezi o sa poti sa itelegi dictonul Errare humanum est !

Eu ti-am atras atentia asupra regulilor forumului, te-am indrumat spre sectiunea corecta, si tu-mi raspunzi cu o mojicie :twoup: .

Gluma gluma, insa daca esti nepoliticos iti ofer eu 3 zile de calmare, ca tot ai adus vorba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.