Jump to content

VAND e60 525d


Eugen WGW

Recommended Posts

Vand e60 525 diesel, an fabricatie 11.2004, inmatriculat 01.2005.

Km 280000

Dotari: interior piele in doua culori, climatronic, incalzire in scaune, bixenon, bluetooth, navigatie business cu unitate audio cu redare mp3, cotiera cu culisare vopsea individual black rubin, senzori lumini si ploaie, etc

Masina este in stare perfecta, foarte intretinuta.

Schimburile si reparatiile care s-au facut pana in prezent sunt: turbina, EGR, debitmetru, tampoane motor, toata suspensia, inclusiv tamburi, radiatoul de clima de sub bord, galerie de evacuare(de trei ori si acum este pusa cea de fonta de la e39), galerie de admisie, _chiulasa_ curata si rectificat(cand am schimbat admisia am zis ca daca tot e desfacuta masina sa verific si _chiulasa_), releu bujii, caseta directie, pompa apa, termostat temperatura si multe maruntisuri.

Imbunatatiri: kit M, evacuare dubla, trimuri infoliate carbon, trei seturi de jante, doua incaltate, pe 16" cu cauciucuri de iarna montate noi iarna trecuta, pe 19" cu cauciucuri de vara noi montate in vara aceasta si un set pe 20" de individual, toate jantele sunt originale.

Pret de vanzare 16000 euro.

Tin sa precizez, ca nu fac schimburi

Masina se poate vedea aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...p;#entry1178707

 

Pentru alte lamuriri, sau poze, contact: 0748055204

Link to comment
Share on other sites

Vand e60 525 diesel, an fabricatie 11.2004, inmatriculat 01.2005.

Km 280000

Dotari: interior piele in doua culori, climatronic, incalzire in scaune, bixenon, bluetooth, navigatie business cu unitate audio cu redare mp3, cotiera cu culisare vopsea individual black rubin, senzori lumini si ploaie, etc

Masina este in stare perfecta, foarte intretinuta.

Schimburile si reparatiile care s-au facut pana in prezent sunt: turbina, EGR, debitmetru, tampoane motor, toata suspensia, inclusiv tamburi, radiatoul de clima de sub bord, galerie de evacuare(de trei ori si acum este pusa cea de fonta de la e39), galerie de admisie, _chiulasa_ curata si rectificat(cand am schimbat admisia am zis ca daca tot e desfacuta masina sa verific si _chiulasa_), releu bujii, caseta directie, pompa apa, termostat temperatura si multe maruntisuri.

Imbunatatiri: kit M, evacuare dubla, trimuri infoliate carbon, trei seturi de jante, doua incaltate, pe 16" cu cauciucuri de iarna montate noi iarna trecuta, pe 19" cu cauciucuri de vara noi montate in vara aceasta si un set pe 20" de individual, toate jantele sunt originale.

Pret de vanzare 16000 euro.

Tin sa precizez, ca nu fac schimburi

Masina se poate vedea aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...p;#entry1178707

 

Pentru alte lamuriri, sau poze, contact: 0748055204

Exista posibilitatea sa vinzi rotile Star spoke 128 ? Daca da astept oferta ta.Bafta la vanzare.Printre putinele masini care au ce arata,in bani buni

Link to comment
Share on other sites

Daca e frumoasa asta nu inseamna ca totul e ok si perfect functional la ea.Eu deobicei fug de astel de oferte.Masina aia mai mult ca sigur are ceva de ascuns si nu ma refer la ceva bun :twoup:).De curiozitate pentru tine retine obtionalele si bifeazale pe mobile,de,o sa te shocheze rezultatul.Nu ai sa gasesti masina de genul ala in banii aia niciodata,decat daca a fost dauna totala si e fur export.Si m paket si facelift si 3.0 si 321 de caluti.Tu probabil esti genul ala de om care tot ce vede se mananca. Mi-am vandut propria masina acum 5 luni cu 9000 euro,un audi a4 din 2002 cu 200.000 km adus din Germania,iar momentan am un 520 d e60 lci tot Germania pe care am dat 17.500 euro si pot sa spun cu mana pe inima ca nu are prea multe obtiuni,dar kilometrajul nu minte si nici nu ascunde nimic masina. Inca o data bafta la vanzare.

 

Daca e frumoasa asta nu inseamna ca totul e ok si perfect functional la ea.Eu deobicei fug de astel de oferte.Masina aia mai mult ca sigur are ceva de ascuns si nu ma refer la ceva bun :)).De curiozitate pentru tine retine obtionalele si bifeazale pe mobile,de,o sa te shocheze rezultatul.Nu ai sa gasesti masina de genul ala in banii aia niciodata,decat daca a fost dauna totala si e fur export.Si m paket si facelift si 3.0 si 321 de caluti.Tu probabil esti genul ala de om care tot ce vede se mananca. Mi-am vandut propria masina acum 5 luni cu 9000 euro,un audi a4 din 2002 cu 200.000 km adus din Germania,iar momentan am un 520 d e60 lci tot Germania pe care am dat 17.500 euro si pot sa spun cu mana pe inima ca ambele masini nu au prea multe obtiuni,dar kilometrajul nu minte si nici nu ascunde nimic. Inca o data bafta la vanzare.
Link to comment
Share on other sites

Da denis,nebunie maxima 280000km rotite de aragaz la clima la numai 16000 euro.In caz ca esti desprins de realitate iata un exemplu http://autovit.ro/bmw-530-C15135245.html

 

si eugen asa arata pielea la bmw,ce ai tu acolo e piele ecologica.

 

 

Vezi domnu mircea, ca exista mai multe tipuri de piele, au si denumiri, masina a fost tapitata, asta am aflat si eu dupa cateva obiectii ale unor useri, deabea dupa doi ani de la achizitie si e piele. Si da are 280000km, cat au toate masinile din anii respectivi, nu samsarii de 160000km, care ii faci, doar daca te plimbi cu ea prin curte.

Masina care o prezinti, e a ta?, Ce defecte are, sau cat de rau a fost lovita?

 

Dar oricum, e bine venita orice critica/lauda, e dreptul tau.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.