Jump to content

vand bmw 525 diesel


hotpharao

Recommended Posts

Dotari masina:

ABS, Faruri xenon, Filtru de particule, Clasa de poluare: EURO 4, Culoare: Negru metalizata, jante de aliaj, senzor de parcare, Inchidere centralizata, Servodirectie, Geamuri electrice, Scaune piele, Numar de locuri: 6, Aer conditionat Automat, Numar de usi: 4, Cutie de viteze: Automata, navigatie, 132 kw, 2500cmc, 220.000 km, pret 12000 euro pret fix.

Alte detalii:

Masina a fost cumparata in leasing .Anul fabricatiei 2004 dar a fost inmatriculata in anul 2005 in momentul de fata are 220 000 km reali . Accept orice test autorizat ,are jante originale de m5 pe 19 ,cutie automata ,geamuri fumurii fata ,spate .

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic la nr 0766 093 999.

http://img814.imageshack.us/img814/481/01800x600.jpg

http://img530.imageshack.us/img530/4415/03800x600.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/7474/04800x600w.jpg

http://img683.imageshack.us/img683/7317/05800x600.jpg

http://img121.imageshack.us/img121/4107/2800x600a.jpg

Edited by hotpharao
Link to comment
Share on other sites

"cunoscatorii" adevarati stiu ca e clima doar daca are ecranele cu temperaturi :twoup: , ce ii deranjezi tu cu detalii tehnice si cu explicatii ca daca are AUTO si a ta e clima.....daca nu vede ochiu lui ce a vazut la vecinu, degeaba,maine iti zice ca nu are nici aer conditionat, ca stie el ca trebuie sa aiba buton de econ in loc de butonul cu fulgul de zapada de la aer :))
Link to comment
Share on other sites

mdea... oricum , fata de cazanul tau care ceri un sac de bani pe el , eu zic ca e mai comvenabila asta .... te bagi si tu din pura plictiseala....

pai vezi cazanul ala e intretinut man adica are piese schimbate la timpul lor si revizi ,oricum 12 mii e un pret de rusine pentru un E60 nici in DE nu e asa ieftin unde mai pui si taxa asa ca eu unu nu as cumpara pomeni deastea mascate ,dezmembreaza sigur iei mai mult .

 

 

Uite de ex zi un pret la jante :twoup:

Link to comment
Share on other sites

uau ce de cunoscatori, in ale climei, baronu, vad ca tu ai seria 5 e60 :twoup: , chiar asa e cum zici tu?????? eu zic sa te mai documentezi si dupa, sa te pronunti, ori nu prea ai vazut multe e60, decat pe al tau??

la butoanele, la care ziceti voi (butoane de aragaz, de parca celelalte ar fi mai cu mot (de masina de spalat)), exista doua tipuri de clima, aer conditionat, la care in i-drive nu este activa functia clima(deloc) si climatronicul (nu bizonal) la care este activa functia de cima din i-drive.

Link to comment
Share on other sites

rau ca e prea scumpa, rau ca e prea ieftina, voi nu o sa fiti niciodata multumiti ... nu o vand pe bucati, pretul care il cer pe ea la dotarile care le are,si la cum merge masina cred ca il cere unu pe un e46 din 1900 toamna ... app jantele sunt originale,nu sunt replica ,cauciucuri dunlop sport .... crede/ma ca am dat mai mult de 2000 euro pe gume si jante
Link to comment
Share on other sites

rau ca e prea scumpa, rau ca e prea ieftina, voi nu o sa fiti niciodata multumiti ... nu o vand pe bucati, pretul care il cer pe ea la dotarile care le are,si la cum merge masina cred ca il cere unu pe un e46 din 1900 toamna ... app jantele sunt originale,nu sunt replica ,cauciucuri dunlop sport .... crede/ma ca am dat mai mult de 2000 euro pe gume si jante

 

 

pai asta e si ideea,vad ca incepi sa intelegi daca jantele fac 2000E , pacat ca o dai la bani astia 12 mii e pret de kakao ce drq mai era una la 10 mii , frt zici ca aici se fabrica bmw-urile ,

 

 

Bafta la Vanzare !

Link to comment
Share on other sites

Asta este pretul pe care il vreau pentru masina, sunt propietar,accept orice test , nu am nimic de ascus, va place bine, nu va place cautati in alta parte ....

BUNA, am butoanele de la bord ca sa fie clima, daca te intereseaza te astept cu o vorba, le dau pe bani putini....

Link to comment
Share on other sites

uau ce de cunoscatori, in ale climei, baronu, vad ca tu ai seria 5 e60 :twoup: , chiar asa e cum zici tu?????? eu zic sa te mai documentezi si dupa, sa te pronunti, ori nu prea ai vazut multe e60, decat pe al tau??

la butoanele, la care ziceti voi (butoane de aragaz, de parca celelalte ar fi mai cu mot (de masina de spalat)), exista doua tipuri de clima, aer conditionat, la care in i-drive nu este activa functia clima(deloc) si climatronicul (nu bizonal) la care este activa functia de cima din i-drive.

 

al saselea loc e in puola, asta daca nu ati descoperit pana acum, ca se poate (si ma refer la pasagerul al sasele de gen feminin), si atunci intradevar trebuie deschise geamurile, pentru clima, ca te ia cu calduri, cu tot cu clima masinii.

@eugen1968:

iti oferim ceva timp pentru o gura de aer proaspat... poate iti mai revizuiesti limbajul...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.