Jump to content

[Vind] BMW 330 XD


adimtu

Recommended Posts

As da LIKE la postul asta daca eram pe FB :twoup:, si sunt potential cumparator, nu vanzator...

 

Ce post CRETIN! Asta e o masina cu KM putini (~48.000 KM) si cu dotari mult peste medie (///M, scaune piele electrice, etc), motor deosebit si tractiune integrala, care in Germania costa tot atat sau chiar mai mult (cu KM astia)!

Dar sunt tot felul de oameni (ca sa nu le spun altfel) care iau toate pocnitorile din targ cu sutele de mii de KM facuti in 98.000 KM si care au fost rasturnate si facute de 10 ori si le pun drept etalon de pret unor oameni cinstiti care incearca sa vanda masini cinstite la un pret REAL!

 

RUSINE!

 

 

 

 

 

+10!

 

altu care a iesit invers la nastere

 

 

Eu as zice ca vrea sa isi ia seria 5 GT...

 

si da asa e, seria 3 se schimba anul asta

 

 

insa pretul la BMW nu pica totusi ca alea de la Audi de la etajul 10 dupa 1 an :)

Link to comment
Share on other sites

sal.nu vreau sa cumpar masina si nici nu am vazut alta mai "eftina" undeva :twoup:)

cum fac s avb mai multe...tel,mess?am vazut ca ai jantele alea pe masina si vreau sa stiu cum se comporta,sunt cu runflat,rigide????se stramba usor?vreau s aimi iau la fel si inca sunt pe ganduri din cauza ca sunt pe 18".

Link to comment
Share on other sites

sal.nu vreau sa cumpar masina si nici nu am vazut alta mai "eftina" undeva :twoup:)

cum fac s avb mai multe...tel,mess?am vazut ca ai jantele alea pe masina si vreau sa stiu cum se comporta,sunt cu runflat,rigide????se stramba usor?vreau s aimi iau la fel si inca sunt pe ganduri din cauza ca sunt pe 18".

sunt cu gume normale ,momentan nu s-au strimbat am si avut grija cit am putut

Link to comment
Share on other sites

RS, ca de bmw m-am gandit eu, dar as suferi prea mult in depasirile de pe berzei, de exemplu :twoup:

 

K. Din ce an?

 

 

ce sa schimb rs sau bmw?

rs 2000 tdi 170

 

rs 2007 ,este inca pe leasing mai dureaza pina sa il dau , iar despre japoneze stii parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Stiu parerea, aia era doar gluma, iar azi m-am urcat in masina mea viitoare, hopefully. si nu e o imitatie, e chiar ce vroiam, doar ca xi :twoup:

 

 

 

 

rs 2007 ,este inca pe leasing mai dureaza pina sa il dau , iar despre japoneze stii parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Stiu parerea, aia era doar gluma, iar azi m-am urcat in masina mea viitoare, hopefully. si nu e o imitatie, e chiar ce vroiam, doar ca xi :twoup:

 

 

 

 

rs 2007 ,este inca pe leasing mai dureaza pina sa il dau , iar despre japoneze stii parerea mea

 

noua?

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze ca ma bag k musca in kkt(nu ma intereseaza masina), dar chiar am simtit nevoia sa scriu:este o masina frumoasa intr adevar km putini bla bla...toti o admira dar atat. masina nu se va vinde cu peste 20.000 eur in veci. eu acum ma uitam pe mobile.de la un 730 din 2006 la banii astia si e vreo 2 clase peste 330. oricum spor la vanzare din partea mea poti sa o dai si cu 30mii :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Eu nu pot sa spun decat ca sunt total de acord! insa eu m-am cam hotarat la similara insa mai infipta si cu garda mai sus :twoup: ca de aia nu-mi plac mie japonezele, plus pozitia in scaun..

 

imi cer scuze ca ma bag k musca in kkt(nu ma intereseaza masina), dar chiar am simtit nevoia sa scriu:este o masina frumoasa intr adevar km putini bla bla...toti o admira dar atat. masina nu se va vinde cu peste 20.000 eur in veci. eu acum ma uitam pe mobile.de la un 730 din 2006 la banii astia si e vreo 2 clase peste 330. oricum spor la vanzare din partea mea poti sa o dai si cu 30mii :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.