Jump to content

Vand BMW 530 i touring


bogbog

Recommended Posts

revin cu foto.

 

ai inlocuit cumva scaunele? piele arata tare ciudat, nu inteleg de ce e incretita asa rau...

pr ca are ceva ani si 268.000 de km :twoup:).......greu de inteles nu? :))

nu merge sa faci un ctr vanzare cumparare si sa o scoti de la impozit si apoi ramane a ta,in aer ?

Link to comment
Share on other sites

revin cu foto.

 

ai inlocuit cumva scaunele? piele arata tare ciudat, nu inteleg de ce e incretita asa rau...

pr ca are ceva ani si 268.000 de km :)).......greu de inteles nu? :twoup:)

nu merge sa faci un ctr vanzare cumparare si sa o scoti de la impozit si apoi ramane a ta,in aer ?

 

deci, prima parte a raspunsului tau: am si eu in 530i din 2000, cu 209.000 km, full piele, scaune sport...iar pielea de pe scaune arata intr-un fel care nu are nici o legatura cu ce vad eu in fotografiile masinii (e la vanzare, si acolo poti sa vezi cu ochii tai). dealtfel, ceea ce e interesant e ca scaunul din dreapta arata...groaznic...ceea ce ma nedumereste, intrucat ar trebui sa fie mult mai putin folosit ca cel al soferului;

a doua parte a raspunsului tau: :twoup: ...habar nu am ce ai vrut sa spui...am citit si recitit...nu face logica fraza. indiferent, am senzatia ca nu prea ma intereseaza

Link to comment
Share on other sites

nu merge sa faci un ctr vanzare cumparare si sa o scoti de la impozit si apoi ramane a ta,in aer ?

cu contractul de vanzare cumparare o scoti d ela taxe si impozite,deoarece teroretic ai vandut-o.dupa ce ai scos-o de la taxe si impozite ramane in continuare masina ta,dar la taxe si impozite figurezi cu ea vanduta.....ce nu ai inteles?faptul ca am zis "ramane a ta" si "in aer"?

Link to comment
Share on other sites

Si, in urma verificarilor care incep de la anul, ramai si cu masina in aer si cu un dosar penal de evaziune...

 

as avea o intrebare: ca moderatori, credeti ca instigarea la infractiune este mai putin grava pentru curatenia forumului decat limbajul "colorat" si aprins? personal, cred, la modul cel mai serios, ca trebuie sanctionate astfel de interventii, CAT MAI PROMPT SI SEVER! nu e direct treaba mea, dar nici sa particip la o discutie unde fara vina mea, vine cate unul si toarna tot felul de prostii cu iz penal, nu e treaba buna! multumesc de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Si, in urma verificarilor care incep de la anul, ramai si cu masina in aer si cu un dosar penal de evaziune...

 

as avea o intrebare: ca moderatori, credeti ca instigarea la infractiune este mai putin grava pentru curatenia forumului decat limbajul "colorat" si aprins? personal, cred, la modul cel mai serios, ca trebuie sanctionate astfel de interventii, CAT MAI PROMPT SI SEVER! nu e direct treaba mea, dar nici sa particip la o discutie unde fara vina mea, vine cate unul si toarna tot felul de prostii cu iz penal, nu e treaba buna! multumesc de intelegere!

tu nici nu ma cunosti si te apuci sa faci ordine pe forum....cati dintre conducatorii nostri care au facut magarii si au fura tara,care au aprobat astfel de taxe si ne-au dus la sapa de lemn au dosare penale si fac puscarie??????

si vrei sa fiu eu dat afara de pe forum?????

Repet nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza.oricum ce ma zis eu nu stiam ca este caz penal.si tu esti la fel.

 

ROG UN MODERATOR SA IMI STERGA CE AM SCRIS PE ACEST TOPIC.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.