Jump to content

VAND BMW E46 320I AN 2004


B11WTF

Recommended Posts

Salut,

dupa cum spune titlul vand BMW E46 320i 125kw/170cp AN 2004 137000 KM cu urmatoarele dotari:

-bi-xenon,pilot automat,radio cd ,scaune incalzite+reglaj lombar,pachet lumini interior,perdeluta spate

-senzor parcare,lumini,ploaie,antiorbire,

-volan m,nuca schimbator m,eleron m,jante 18 m

-toba sport,arcuri sport,discuri frana fata Zimmerman etc.

Masina se afla intr-o stare tehnica f buna singurele probleme fiind zgarieturile de pe capota si o infundatura mica in spoilerul de spate.

PRET:9000 EURO NEDISCUTABIL!!! Valabil 7 zile incepand de azi.

 

Poze:http://img4.yfrog.com/g/1001rx.jpg/

Edited by B11WTF
Link to comment
Share on other sites

de obicei nu ma bag peste topicu nimanui,

 

hai sa iti explic, a mea are niste dotari in plus fata de a ta (nu vreau sa fiu tendentios) si am dat cu cateva mii mai putin pe ea. iar baiatu de la care am luat-o a stat cu ea la vanzare 3 luni.

 

si atunci unde e urgenta?

 

nu te supara dar romanu nu prea apreciaza un motor in 6 cil si nu prea se inghesuie nimeni la ele.

 

bafta oricum.

Link to comment
Share on other sites

de obicei nu ma bag peste topicu nimanui,

 

hai sa iti explic, a mea are niste dotari in plus fata de a ta (nu vreau sa fiu tendentios) si am dat cu cateva mii mai putin pe ea. iar baiatu de la care am luat-o a stat cu ea la vanzare 3 luni.

 

si atunci unde e urgenta?

 

nu te supara dar romanu nu prea apreciaza un motor in 6 cil si nu prea se inghesuie nimeni la ele.

 

bafta oricum.

Exceptia confirma regula din pacate!!!

Nu ma supar,ca nu am de ce.Nu stiu ce masina ai si cu ce dotari dar asta-i pretul solicitat de mine pt masina asta.

Edited by B11WTF
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.