Jump to content

VAND E34 Touring


tzolea

Recommended Posts

Vand BMW 520i din 1992 motor 2.0 24v vanos 110kw.

Masina are toate taxele la zi si se poate vedea in Campulung, Arges sau uneori in Bucuresti.

 

Pret 1500 EUR Negociabil

Telefon: 0761.722.537

Yahoo ID: tzolea

 

picture 010.jpg

dsc00503.jpg

dsc00508.jpg

dsc00506.jpg

dsc00500.jpg

dsc00494.jpg

dsc00502.jpg

picture 009.jpg

dsc00505.jpg

dsc00492.jpg

dsc00499.jpg

dsc00498.jpg

dsc00497.jpg

dsc00511.jpg

dsc00495.jpg

dsc00512.jpg

dsc00509.jpg

dsc00507.jpg

dsc00501.jpg

dsc00493.jpg

dsc00496.jpg

dsc00510.jpg

Edited by tzolea
Link to comment
Share on other sites

Da' unde o parchezi? In lac? :twoup:

 

Asa a fost masina luata din germania, acum a mai avansat dupa doi ani si din nefericire eu stau la curte si o parchez si pe iarba dupa cum apuc.

 

Un tinichigiu mi-a zis simplu... 2 praguri se refac din tabla buna, se schimba aripile si restul sunt retusuri.

 

Imi pare rau ca nu am masina perfecta sa v-o dau la 100 euro sa fiti voi multumiti.

 

Masina este asa cum se vede-n poza, pentru cei nemultumiti imi pare rau... cumparati din alta parte, nu va ia nimeni banu din buzunar, voi il dati.

 

Masina cu exceptia celor mentionate mai sus merge foarte bine.

 

Pretul este negociabil.

Link to comment
Share on other sites

Multa rugina..

 

Aduni numar de posturi la palmares?

Nu dar ziceam doar asa pentru ca am vazut ca nu ai dat prea multe detalii despre ea..dotari etc..

 

Normal ca daca mergi la un tinichigiu ti-o face calumea dar daca tot iti cumperi o masina nu iei una in care trebuie sa mai bagi ceva bani in ea [ oricum trebuie sa bagi intr-o masina second hand dar totusi ] . Parerea mea era ca puteai sa inlaturi rugina si dupa sa o bagi la vanzare cu un pret mai bun. In fine nu e treaba mea,doar ziceam. nu o zic cu rautate.

Scuze de offtopic

 

 

Spor la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Multa rugina..

 

Aduni numar de posturi la palmares?

Nu dar ziceam doar asa pentru ca am vazut ca nu ai dat prea multe detalii despre ea..dotari etc..

 

Normal ca daca mergi la un tinichigiu ti-o face calumea dar daca tot iti cumperi o masina nu iei una in care trebuie sa mai bagi ceva bani in ea [ oricum trebuie sa bagi intr-o masina second hand dar totusi ] . Parerea mea era ca puteai sa inlaturi rugina si dupa sa o bagi la vanzare cu un pret mai bun. In fine nu e treaba mea,doar ziceam. nu o zic cu rautate.

Scuze de offtopic

 

 

Spor la vanzare

 

Nu toata lumea are bani sa cumpere o masina perfecta, o cumpara mai ieftin si baga bani usor usor in ea dupa posibilitati.

Si avand in vedere ca am doua masini nu are nici un rost sa bag bani in ambele, mai bine le scot pe ambele la vanzare si care se vinde prima o repara pe cea ramasa.

 

Plus ca nu am timp sa alerg dupa atatea reparatii.

 

Nu e nici o suparare.

 

Si acum ca sa ii dezamagesc pe potentialii cumparatori mai dau niste detalii si niste defecte:

 

ABS, Servo, Trapa, Computer Bord

La motor au fost schimbate: pompa de apa, termostat, garnitura de chiulasa, simeringuri supape, ghiduri si rectificat.

 

Acum defecte: flansele de amoritzor fata trebuiesc schimbate, bielete antiruliu, indicatorul de benzina nu merge deloc iar cel de apa aproape tot timpul (trebuie alt bord, daca ii dai o palma isi revine cel de apa) si cam atatea ar fi.

 

Si da, pretul ultim este cel afisat din geam.

 

Iar daca gasiti un touring inmatriculat la banii astia sa-mi aratati si mie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.