Jump to content

[Vand] E34 525 TDS


Bebe

Recommended Posts

Din motive personale trebuie sa ma despart de E34, asa ca sunt nevoit sa o vand.

Masina are urmatoarele dotari:

clima dubla, pilot automat, xenon after market,

cutie automata, scaune incalzite, trapa electrica 2 pozitii, skisac,

spalator faruri, oglinzi incalzite si electrice,

cotiere fata si spate, 2 airbags, geamuri electrice fata,

modul confort geamuri si trapa,

folie omologata pe spate si luneta.

Km 192000 pe bord.

Probleme mecanice nu are, doar zgarieturi usoare, aripa fata foarte putin frecata, doua pete de rugina pe capota de la pietre.

M-a lovit in vara o femeie in parcare si am revopsit bara spate si aripa spate dreapta.

Mai are doar o cheie, una am pierdut-o.

Masina a fost luata de pe forum de la userul GP6722, care poate confirma starea masinii.

Pret 4000 euro, negociabil la fata locului.

Telefon 0740888427.

post-222-1288095124_thumb.jpg

post-222-1288095133_thumb.jpg

post-222-1288095148_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

M-a apucat o nostalgie de cind mi-ai spus ca vrei sa o vinzi...

E ca in Eminescu. Pe cind voiam sa o iau inapoi, nu voiai sa o vinzi, azi vrei dar nu mai e . De unde. Dar imi pare rau si sa ajunga pe mina altcuiva...

Oricum cred a fost masina care mi-a placut si de care m-am atasat cel mai tare.

Bafta la vinzare.

Link to comment
Share on other sites

M-a apucat o nostalgie de cind mi-ai spus ca vrei sa o vinzi...

E ca in Eminescu. Pe cind voiam sa o iau inapoi, nu voiai sa o vinzi, azi vrei dar nu mai e . De unde. Dar imi pare rau si sa ajunga pe mina altcuiva...

Oricum cred a fost masina care mi-a placut si de care m-am atasat cel mai tare.

Bafta la vinzare.

 

Sa nu fiti suparat. Masina mai ramane la mine, am rezolvat totul si nu mai sunt conditionat sa vand masina.

Topicul se poate inchide. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Frumoasa masina. Pacat de impozitul nesimtit. Habar nu ai cati de daca am zis de ieri de cand ma tot uit la ea. In 21 noiembrie am luat un 520i ce seamana mult cu masina asta ... ca sa ajung s-o inscriu in Bulgaristan. Dar pe vremea aia nici macar nu stiam de BMW club :twoup:

Nu-ti doresc vanzare buna ... iti doresc sa te mai razgandesti o data! Salutare!

Link to comment
Share on other sites

daaa foarte frumoasa ,,reusite modele ,,,eu am tiut cu dintii ani buni de E 28 ,AM AVUT 4 BUCATI ,,DAR LA NOI E GREU SA LE INTRETII, chit ca erau non euro si motor de 2500, impozite hoate ,ce mai ,astfel am trecut pe e34 de 2000, dar am inceput sa le iubesc si pe acestea,

 

bafta la vanzare ,, merita banni ,eu am cerut 3700 de euro pe a mea in speranta ca cineva intelege de ce, sa gasesti una asa in germania e cel putin 2000 de euro ,pune adusul in tara plus taxe ,,iesi peste 5000 de eu

 

multi ar spune ca gasesti e34 si cu 500 de euro ,,aviz amatorilor sau cunoscatorilor ,,luati-va e34 cu 500 de euro ,,si pe urma bagati in el 3000 ,sa arate asa , plus ca ar putea fi si non euro, nemaivorbind ca poti sa bagi in el cat vrei , odata ce nu mai e vopseaua originala sau are kile de chit unde nu poti schimba .................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

e foarte frumoasa masina...intretinuta, dotari...acceptabil...numai ca la ~4000 deja iei e39 primele modele...adica cele 12.1995 01-02-03. 1996

doar ca intr-adevar un iubitor de e34 ar cumpara-o. dar in niciun caz cu mai mult de 3000 in cel mai bun caz. strict parerea mea. slutare si bafta la vanzare, masina e bijuterie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.