Jump to content

vand bmw e 36 318 is


puscau_ccx

Recommended Posts

Dupa cum spune si anuntu vand 318 is e 36.masina este din 1994,are 240 000 km.eu ii cunosc istoria din 2005 cand a cumparta-o varul meu.avea atunci 130 000(mi e greu sa cred dar asa arata la bord).in 2008 am cumparat-o de la el pt ca stiam ca e ingrujita si stiam de la cine o cumpar!!.

dotari: geamuri electrice,oglinzi electrice heliomate,2 srs airbag.aer cond manual bizonal.

masina mi a placut mult si de cand am cumparat-o am schimbat pe ea:bara fata M,proiectoare smoked,grila si nasuri facelift,evauare Remus,folie omologata,xenon 8000k slim ,suspensie sport reglabila,bucse pivoti de M3.acum masina este reglata la cotele M3-lui.unghiuri convergenta,inaltime tot.am mai schimbat 2 bucse sau nush ce sunt acelea, pt a deplasa rotiile fata cu 1 cm mai in fata pt cadere ca la M3.nush exact pt ca asta mi a spus varul meu care a montat suspensia ca asa trebe.sunt pasionat de e 36 dar pe parte mecanica nu ma pricep.am acasa niste foi scoase de la un aparat cu unghiuri coaxiale care arata carderile si tot.tot ce am schimbat pe ea pot demosntra cu facturi care le am acasa.consumabile folosesc numai castrol.ulei motor castrol edge sport 10w-60,ulei in diferential castrol,in cutie la fel.in vara am schimbat rolele(tot ansamblu)si curele(alternator si AC).plus multe alte care nu imi vin in cap acum.

pret:3200 e nr tel 0748926565

Edited by puscau_ccx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.