Jump to content

[Vand] 520i E39 - An 98`sau Variante


Debe CT

Recommended Posts

BMW 520i E39 - Vanzare sau Schimb

 

An. 1997 Luna 11

Motor 2.o benzin Dublu Vanos 1991 cmc

Km. 224 000 ( mai exact 223,600)

Transmisie. Manuala

Culoare Auto. Gri Inchis Metalizat

Numar usi. 4 sau 5

Import Germania - 2007

Inmatriculare. Bulgaria 2008 - Actele la zi, traduse,legale, Totul ok.

 

Dotari:

ASC,ABS, Airbag 6

Computer bord

Dual Climatronic

2 geamuri electrice

Oglinzi electrice incalzite

Volan multifunctional

Pilot Automat (tempomat)

Proiectoare

Inchidere Centralizata + alarma cu perimentru

Sistem antifurt cu telecomanda

Casetofon BMW Bussines OEM

Senzori lumini si ploaie

Faruri cu Angel Eyes FK ( stroboscop)

Jante Aliaj 15 Star Spoke 83

 

De`a lungul timpului masiniii i s`au schimbat toate consumabilele la timp, si alte accesorii.Recent (luna August) sa schimbat Uleiul,filtrele,placute frana,saboti,rulmenti.

Masina personala transport zilnic. se prezinta intr`o stare foarte ok. Motorul trage foarte bine, Demarorul pleaca normal.

Prezinta un ushor zgomot la pompa de servo.

 

Masina se vinde la pretul de 4150 E. neg (considera proprietarul)

Pentru schimb - Variante E36,E34 - cu dif de la voi

Principiul E39, - 520i,530D,525D, E46 318i,320D,FL. E38 725D,730D,an 98+ DAR si alte marci gen Audi, VW,Opel,etc.

Astept ofertele Dvs. PM

Daca sa omis ceva, puteti aduce la cunostinta. Multumesc

Edited by Debe CT
Link to comment
Share on other sites

nu vreau sa fiu rau, dar sti ca exista multe masini similare, inmatriculate in Romania , mai ieftine?

asa.. Bun. si? te trage cineva de maneca sa achizitionezi aceasta masina? cred ca nu.

Repet rectificat. Este un bun al meu,pretul meu. consider ca merita banii,. Sunt sigur ca exista destui impatimiti carora le place masina.

Mersi ptr parerea ta, dar TOTUSI sa nu facem un O.T. din acest anunt.

Multumesc

 

Ps. Taxele pe Bg, au devenit mai mici decat pe Ro. nu ma incomodeaza absolut deloc numerele de Bg.

Edited by Debe CT
Link to comment
Share on other sites

de ce spui ca masina are motor de 2000cmc dublu vanos?singurul 520i dublu vanos este facelift...motorizare 2200cmc 170cp..

nu pot sa te contrazic. insa asa mi sa spus de la service, deci tot asa o spun si eu. probabil ca o fi doar vanos ci nu dublu vanos. ma rog..e fara relevanta adaugarea ta. mersi pt interventie

Link to comment
Share on other sites

Salut,te intereseaza un Audi A6,din 2000,quattro permanent,tiptronic,scaune electrice,piele,navigatie,sirocco,xenon,etc...?Masina este inmatriculata in Romania,diferenta ar fi de 1500e din partea ta.Astept raspuns,o seara buna.
Link to comment
Share on other sites

Salut,te intereseaza un Audi A6,din 2000,quattro permanent,tiptronic,scaune electrice,piele,navigatie,sirocco,xenon,etc...?Masina este inmatriculata in Romania,diferenta ar fi de 1500e din partea ta.Astept raspuns,o seara buna.

ptr un motor de 2.8 si an. si taxele sunt destul. diferenta oferita este de 3500 RON. Mersi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

SUS !

 

Azi 01.02.11 Sau schimbat urmatoarele piese,consumabile la BMW:

Pompa Servodirectie +uleiul respectiv curatare, aerisire,inlocuire.

Ulei motor Castrol 15w40

Filtrele Aer,polen,ulei,benzina.

Curea Transmisie+ intinzatoare.

 

Inca astept oferte. Ms

Link to comment
Share on other sites

un passat din 1998 inmatriculat tot pe bulgaria motor 1.6 rosu foarte bine intretinut consumabile schimbate la zii.

Principalul motiv ptr care dau bmw este dorinta unui alt bmw model mai NOU(dupa 99). Altfel ce afacere am facut? mar interesa Passat`ul doar in conditiile in care oferi si o diferenta aferenta. ms

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

U P ! OFER DIF PANA LA 2500-3000 EURO.

 

ACCEPT INCLUSIV SI ALTE VARIANTE SI CU ALTE MARCI ,CU MOTOARE DIESEL PANA LA 3.O RESPECTIV BENZIN 2.O

 

INMATRICULATE SAU NU

Edited by Debe CT
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.