Jump to content

vand bmw 520i


bmm

Recommended Posts

vand bmw 520i , 150cp cu vanos model facelift

an fabricatie :1994

inmatriculat

dotari: climatronic, 4geamuri electrice ,trapa electrica, proiectoare , inchidere centralizata, 2 telecomenzi, , full piele, jante aliaj .

totul de pe masina este din fabrica nu are nimic adaugat in plus

masina a fost prezenta si la masina mea aici aveti linku http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...=50751&st=0

masina acuma are 110650 km are itp valabil pana in noiembrie 2012 cauciucuri iarna goodyear205/65/15 ulei bmw 10w40 filtre noi (aer,ulei,benzina)

pentru intrebari folositi forumul

pret :3700 euro

tel:0732409492

post-22432-1291712659_thumb.jpg

post-22432-1291712682_thumb.jpg

post-22432-1291712725_thumb.jpg

post-22432-1291712773_thumb.jpg

post-22432-1291712928_thumb.jpg

post-22432-1291713066_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

up

 

e frumoasa masina ,,poblema e ca aicitoti vor e34 ieftine , dar bune , nimeni nu isi pune problema cat face una in starea asta in germania ,cat face drumul sa o aduci , si taxa de inmatriculare ,,,iesi sigur peste 5000 de eu

 

bafta si tie

Link to comment
Share on other sites

ne concludent,, gasesti in germania e34 de la 500 de eu pana la 6000 de eu

sunt baieti aici ce x6 sau cu serie 6 ??? ce are de aface cu salariul, plus ca sunt masini retro ce fac mai multi bani ca un e34 ?? si????? asta e marfa , astea sunt preturile. exista si logan pe piata , si dacii vechi,,,,,,,, dar parca suntem pe forumul bmw.....sau nu? salariii sau impozite ,noi cei de aici ne chimuim sa mentinem ceva ,,uni binenteles ,,, cei ce se zbat pt un e34 , normal ca nu se pun la harta cu cei ce pot sa-si permita un bmw de 2 ani cel mult

 

 

fara suparare quze

Link to comment
Share on other sites

Nici sa scrii nu sti ,in primul rind.In al doilea rind,este o masina de fabricatie de(e34 ma refer,nu asta) peste 20 de ani,asa ca nu stiu ce vb aiurea? Vrei sa fie la pret ca una noua dupa atitia ani?? Da,intradevar sint masini bune,dar sa nu cadem in penibil cu preturile,mai ales acuma pe foametea asta cind nimic nu mai are valoarea lui adevarata.Este un coleg care se chinuie sa vinda un e32 750il cu toate dotarile(sa nu zic full,ca-i jargon de samsari) la 3800 si nu poate,masina care la iesirea de pe linia de fabricatie sigur era in jur de 140-150.000 marci.Asa ca discutiile astea cu preturile chiar nu au rost comentate. Edited by cristio13
Link to comment
Share on other sites

Poti socoti si pe degete, nu e asa greu ...

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nu ma intreseaza schimb cu masina coupe (familie mare)

masina este pe gaz asa am adus-o din Italia este instalatie secventiala Landi tecuta si pe cartea de Romania ,nu se prea simte diferenta benz/gaz doar cand sunt incarcat , in rest se simte diferenta la consum cu 30 lei =10 litri gaz merg in oras 70km eu zic ca e foarte economic .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.