Jump to content

Cumpar Kit Xenon


joky

Recommended Posts

Buna, am un E46 din 2003 si doresc sa imi pun xenon aftermarket pe faza scurta, H7. Farurile nu sunt cele originale, sunt marca Depo cu lupa si angeleye. Masina are reglaj automat la faruri, senzori de lumina, ploaie etc. Doresc sa cumpar un kit xenon complet cu toate accesoriile care sa nu imi arate eroare de bec ars in bord si sa nu fiu nevoit sa modific constructia farului ( sa tai din el sau mai stiu eu ce), sa functioneze in continuare reglajul automat si senzorul de lumina, si sa nu interfereze cu alte parti electrice sau electronice ale masinii. Dispun de 300 ron. Astept oferte. Multumesc. Pun si o poza cu modelul de faruri. Edited by joky
Link to comment
Share on other sites

Buna, am un E46 din 2003 si doresc sa imi pun xenon aftermarket pe faza scurta, H7. Farurile nu sunt cele originale, sunt marca Depo cu lupa si angeleye. Masina are reglaj automat la faruri, senzori de lumina, ploaie etc. Doresc sa cumpar un kit xenon complet cu toate accesoriile care sa nu imi arate eroare de bec ars in bord si sa nu fiu nevoit sa modific constructia farului ( sa tai din el sau mai stiu eu ce), sa functioneze in continuare reglajul automat si senzorul de lumina, si sa nu interfereze cu alte parti electrice sau electronice ale masinii. Dispun de 300 ron. Astept oferte. Multumesc. Pun si o poza cu modelul de faruri.

Eu mi-am luat Philips Can Bus de la userul ''Redfighter '' de aici de pe forum,la 380 de lei daca imi aduc bine aminte,acum 8 luni....pana acum,nici macar cea mai mica problema,si de atunci am facut aproape 40 de mii de km cu farurile aprinse,si eu am ca si tine faruri cu lupe si autoleveling...deci,recomand !!

Link to comment
Share on other sites

Iti pot oferii eu uin kit xenon atat la 220 lei cu un an de garantie cat si la 320 lei, licenta Philips, 2 ani de garantie. Culori disponibile, 4300, 6000k si 8000k!

 

Am discutat la telefon joi, si mi-ai zis sa fac o comanda la voi pe site. Am facut comanda dar nu m-a cautat nimeni pana acum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.