Jump to content

[Cumpar] senzori axe cu came /vibrochen ,obc,trapa electrica,usi pentru un e36 1.8i


Recommended Posts

Cumpar senzori axul cu came /vibrochen ,obc,trapa electrica,usi cu geamuri electrice (pot oferi la schimb daca e cineva interesat usi cu geamuri electrice aftermarket si trapa manuala)

Senzori ias vrea noi,m-ar mai interesa un filtru de aer cu tot cu cutie ca eu am sport ,cutia aceea de la baterie de plastic,cablajul pentru proiectoare,proiectoare(panoul il am insa nus daca sunt fire trase si mi-ar trbui din mufa pana la proiectoare cabluajul) nuca bmw in stare cat mai buna ,etc astept oferte !!!

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

Cumpar senzori axul cu came /vibrochen ,obc,trapa electrica,usi cu geamuri electrice (pot oferi la schimb daca e cineva interesat usi cu geamuri electrice aftermarket si trapa manuala)

Senzori ias vrea noi,m-ar mai interesa un filtru de aer cu tot cu cutie ca eu am sport ,cutia aceea de la baterie de plastic,cablajul pentru proiectoare,proiectoare(panoul il am insa nus daca sunt fire trase si mi-ar trbui din mufa pana la proiectoare cabluajul) nuca bmw in stare cat mai buna ,etc astept oferte !!!

 

 

sal

am 2 usi complete cu geamuri electrice spate - 200 ron ambele

sau daca vrei toate 4 macarale cu instalatie butoane si tot ce trebuie inclusiv consola pt 4 geamuri electrice- 300 ron toate 4

carcasa filtru aer - 50 ron

nuca schimbator OEM 50 ron

respect

iar ca locatie ma aflu in otopeni

Link to comment
Share on other sites

am eu trapa electrica 80 lei

am cabluri la proiectoare cu proiectoare

 

telefon 0765344496 adi

 

zimi un pret pentru cabluri si proiectoare si ce culoare e trapa?

de unde esti sa le pot vedea/ridica?

 

Cumpar senzori axul cu came /vibrochen ,obc,trapa electrica,usi cu geamuri electrice (pot oferi la schimb daca e cineva interesat usi cu geamuri electrice aftermarket si trapa manuala)

Senzori ias vrea noi,m-ar mai interesa un filtru de aer cu tot cu cutie ca eu am sport ,cutia aceea de la baterie de plastic,cablajul pentru proiectoare,proiectoare(panoul il am insa nus daca sunt fire trase si mi-ar trbui din mufa pana la proiectoare cabluajul) nuca bmw in stare cat mai buna ,etc astept oferte !!!

 

 

sal

am 2 usi complete cu geamuri electrice spate - 200 ron ambele

sau daca vrei toate 4 macarale cu instalatie butoane si tot ce trebuie inclusiv consola pt 4 geamuri electrice- 300 ron toate 4

carcasa filtru aer - 50 ron

nuca schimbator OEM 50 ron

respect

iar ca locatie ma aflu in otopeni

 

si daca as da la schimb usile mai lasi la pret? ca aftermarket nu se compara cu oem? si daca ar fi totul la ce pret leai lasa?

Link to comment
Share on other sites

am eu trapa electrica 80 lei

am cabluri la proiectoare cu proiectoare

 

telefon 0765344496 adi

 

zimi un pret pentru cabluri si proiectoare si ce culoare e trapa?

de unde esti sa le pot vedea/ridica?

 

Cumpar senzori axul cu came /vibrochen ,obc,trapa electrica,usi cu geamuri electrice (pot oferi la schimb daca e cineva interesat usi cu geamuri electrice aftermarket si trapa manuala)

Senzori ias vrea noi,m-ar mai interesa un filtru de aer cu tot cu cutie ca eu am sport ,cutia aceea de la baterie de plastic,cablajul pentru proiectoare,proiectoare(panoul il am insa nus daca sunt fire trase si mi-ar trbui din mufa pana la proiectoare cabluajul) nuca bmw in stare cat mai buna ,etc astept oferte !!!

 

 

sal

am 2 usi complete cu geamuri electrice spate - 200 ron ambele

sau daca vrei toate 4 macarale cu instalatie butoane si tot ce trebuie inclusiv consola pt 4 geamuri electrice- 300 ron toate 4

carcasa filtru aer - 50 ron

nuca schimbator OEM 50 ron

respect

iar ca locatie ma aflu in otopeni

 

si daca as da la schimb usile mai lasi la pret? ca aftermarket nu se compara cu oem? si daca ar fi totul la ce pret leai lasa?

 

 

sal

suna si vb...eventual vino sa vezi despre ce e vorba si discutam la fata locului

0726847454...0762109659

respect

Link to comment
Share on other sites

Tin se precizez ca preferabil trapa,usile sa fie de culoare albastru inchis preferabil si o poza ,pretul si localitatea !

Doresc cat mai multe detalii si din nou la orice sa fie in stare cat mai buna, localitatea unde se afla produsele si pretul pentru fiecare !

Din nou ca prioritate au senzorul de la axu cu came si cel de la vibrochen apoi celelalte deci astept !!!

Link to comment
Share on other sites

Tin se precizez ca preferabil trapa,usile sa fie de culoare albastru inchis preferabil si o poza ,pretul si localitatea !

Doresc cat mai multe detalii si din nou la orice sa fie in stare cat mai buna, localitatea unde se afla produsele si pretul pentru fiecare !

Din nou ca prioritate au senzorul de la axu cu came si cel de la vibrochen apoi celelalte deci astept !!!

 

Update

Usile mele sunt in stare foarte buna insa cele spate sunt manuale,cele fata am macaralele defecte, deci vreau usi fata cu macarale electrice din fabrica (fara geam /motoras) si spate vreau usi cu macarale electrice fara geam ! mai vreau si consola centrala unde sunt butoanele pentru geamurile electrice fata/spate , trapa completa electrica eu avand manuala defecta !!!!!!! astept oferte ! preferabil locati bucuresti-ilfov-ploiesti

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mai caut acele pistonase hidraulice care tin capota ridicata si noi si sh

 

telescoape capota 50 lei ambele, trapa electrica 160 ron, usi de berlina cu macarale electrice 250 ron ambele, consola centrala unde sunt butoanele pentru geamurile electrice am doar pentru geamuri fata 30 ron.

id mess: jdrftr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tin se precizez ca preferabil trapa,usile sa fie de culoare albastru inchis preferabil si o poza ,pretul si localitatea !

Doresc cat mai multe detalii si din nou la orice sa fie in stare cat mai buna, localitatea unde se afla produsele si pretul pentru fiecare !

Din nou ca prioritate au senzorul de la axu cu came si cel de la vibrochen apoi celelalte deci astept !!!

masina este un albastru inchis exact cum spui tu...trapa este electrica 150lei geamuri fata electrice usa fata completa 250lei..am si motor 1.8i motoru este impecabil..dak te inteerseaza ceva..intra sa vb p dezmembrari_99 sau suna-ma la 0761533456..o seara buna am si telescoapele 50lei ambele sunt foarte bune

Edited by bmwww
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

update lista :

 

pistonasele hidraulice care tin capota

trapa electrica(eu am manuala nu stiu sigur daca trebuie doar motorasul sau tot ansamblul)

proiectoare eventual si cablaj

sonda de temperatura pentru obc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am eu senzorii de camshaft si crankshaft.

Nu sunt noi, dar au functionat perfect pe masina.

 

Salut,am facut rost de senzori ! multumesc de oferta !

 

UPDATE

 

Proiectoare

senzor temperatura exterioara obc

trapa

 

Nota : Sunt de acord sa cumpar doar in zona : Bucuresti,Ploiesti,Ilfov ! sau si din alte parti dar insa vreau mai intai sa vad/testez inainte de a cumpara deci fara curier/posta ! Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Salut,am facut rost de senzori ! multumesc de oferta !

 

UPDATE

 

Proiectoare

senzor temperatura exterioara obc

trapa

 

Nota : Sunt de acord sa cumpar doar in zona : Bucuresti,Ploiesti,Ilfov ! sau si din alte parti dar insa vreau mai intai sa vad/testez inainte de a cumpara deci fara curier/posta ! Multumesc !

trapa si senzoru ti le dau la 200lei proiectoare nu am..suna-ma la 0761533456 sau intra p id'u meu dezmembrari_99 o zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.