Jump to content

Cumpar modul lumini cu butoane de ceata pt 318i NFL


Recommended Posts

Vreau sa scumpar un modul de lumini varianta cu reglare faruri / intensitate lumina bord / ceata fata si spate pentru 318i NFL presupun ca se potrivesc de pe toate seria 3 , neaparat din Bucuresti pentru ca am nevoie de el azi / maine cel tarziu joi dimineata .

 

Modelul din poza !

 

Astept oferte ms !

 

Contact : 0726.107.169 / PM

post-32021-1294762077_thumb.jpg

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

in continuare interesat insa numai si numai cu module de pe seria 3 NFL .

 

initial am crezut ca toate se potrivesc insa din pacate nu este asa , am luat un modul de lumini de la roscatu care provenea de pe un seria 3 FL si surpriza eroare de bec ars pe ambele stopuri - motivul modulul nu recunoaste mufele de NFL si nu vede stopurile ca fiind conectate -

 

deci caut module numai de pe modele fara facelift ideal daca aveti exact codul pe care lam avut pe modulul OEM al masinii :

 

- 61.31-6 901 429 -

 

Ms !

Link to comment
Share on other sites

in continuare interesat insa numai si numai cu module de pe seria 3 NFL .

 

initial am crezut ca toate se potrivesc insa din pacate nu este asa , am luat un modul de lumini de la roscatu care provenea de pe un seria 3 FL si surpriza eroare de bec ars pe ambele stopuri - motivul modulul nu recunoaste mufele de NFL si nu vede stopurile ca fiind conectate -

 

deci caut module numai de pe modele fara facelift ideal daca aveti exact codul pe care lam avut pe modulul OEM al masinii :

 

- 61.31-6 901 429 -

 

Ms !

salut,am eu ce cauti,modulul de lumini de pe un e46 nfl - 100 ron 0744175286

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.