Jump to content

Cumpar bara fata e46


Recommended Posts

Salut. Cumpar bara fata e46 NFL .

 

0767539780

salut am eu una completa cu bandouri si proiectoare la 250 ron 0744175286

 

Mersi pentru bara. In ce tara traim ... puteai sa spui ca ii lipsesc alea de sub numar si ca e kituita toata partea dreapta . Moldoveni prosti peace :twoup:

Link to comment
Share on other sites

CLAR TZEPAR!trebuia sa ii ceri si tu niste poze :twoup:

mai pasica i-am dat poze si eu am cumparat masina de la cineva,m-am uita pe dos,bara nu a fost rupta,i-am zis ca e putin chituita deasupra proiectorului da in sf,imi pare rau daca nu a fost ok,si puteam sa vand doar proiectoarele si bandourile la banii la care i-am dat bara daca pui problema in felul asta

Link to comment
Share on other sites

Ce ratat,eu zic sa vb cu un moderator,sa faca o scamatorie si sa dispara definitiv!

imi pare rau de ce spui,si sa stii k am vb cu unu dak nu e de acord cu ea sa o trimita inapoi ca nu e problema,asa k lasa te rog apelativele

Link to comment
Share on other sites

am si eu una dar de facekift oricum cred ca se potriveste

 

salut, mai ai bara de facelift?

daca da da-mi detalii te rog, daca e completa, culoare, pret. merci

 

am si eu una dar de facekift oricum cred ca se potriveste

 

salut, mai ai bara de facelift?

daca da da-mi detalii te rog, daca e completa, culoare, pret. merci

Link to comment
Share on other sites

Ce ratat,eu zic sa vb cu un moderator,sa faca o scamatorie si sa dispara definitiv!

imi pare rau de ce spui,si sa stii k am vb cu unu dak nu e de acord cu ea sa o trimita inapoi ca nu e problema,asa k lasa te rog apelativele

pentru toti care cred k " unu" a facut o afacere proasta,repet, a cumparat o bara de bmw nfl completa cu proiectoare si bandouri ,la 250 ron,e bara de pe masina cumpoarata de mine,care era ok,din punctul meu de vedere,asa k rog moderatorii sa ia masuri impotriva celor ce isi dau cu parerea inainte sa vada cum s-a desfasurat tranzactia,am trimis si poze,am derulat tranzactia ca la carte,nu mi se pare corect ,da in sf

Link to comment
Share on other sites

am derulat tranzactia ca la carte,nu mi se pare corect ,da in sf

da,si unde mai pui ca tipu' asta ''UNU!'' crede ca Alba-Iulia e in Moldova,vezi postul #6 :twoup:

 

Eram sigur ca o sa apara vreun destept de-asta care sufera de cultura pe un un forum la o sectiune de vandut piese. In prima faza nici nu m-am uitat de unde e am zis dupa accent si la nervi.

 

siu_dani nu mi-a venit aia si te-am sunat ieri si n-ai mai raspuns la telefon. :)

Edited by UNU!
Link to comment
Share on other sites

am derulat tranzactia ca la carte,nu mi se pare corect ,da in sf

da,si unde mai pui ca tipu' asta ''UNU!'' crede ca Alba-Iulia e in Moldova,vezi postul #6 :twoup:

 

Eram sigur ca o sa apara vreun destept de-asta care sufera de cultura pe un un forum la o sectiune de vandut piese. In prima faza nici nu m-am uitat de unde e am zis dupa accent si la nervi.

 

siu_dani nu mi-a venit aia si te-am sunat ieri si n-ai mai raspuns la telefon. :)

"unu"(asa se scrie,nu cu litere mari ;,taranusule),esti terminat bai baiatule,lasa draq nervii aia.................mai conduci si un Bmw.................vinde-l si ia-ti un aixam :)

Edited by markX6
Link to comment
Share on other sites

am derulat tranzactia ca la carte,nu mi se pare corect ,da in sf

da,si unde mai pui ca tipu' asta ''UNU!'' crede ca Alba-Iulia e in Moldova,vezi postul #6 :twoup:

 

Eram sigur ca o sa apara vreun destept de-asta care sufera de cultura pe un un forum la o sectiune de vandut piese. In prima faza nici nu m-am uitat de unde e am zis dupa accent si la nervi.

 

siu_dani nu mi-a venit aia si te-am sunat ieri si n-ai mai raspuns la telefon. :)

"unu"(asa se scrie,nu cu litere mari ;,taranusule),esti terminat bai baiatule,lasa draq nervii aia.................mai conduci si un Bmw.................vinde-l si ia-ti un aixam :twoup:

 

De unde apareti frate? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.