Jump to content

Vand 320i e46


snoby

Recommended Posts

Informatii generale despre masina:

 

Inmatriculata RO

Tip caroserie: Berlina

Oras: Craiova

An fabricatie: 1999

138 mii kilometri

Capacitate: 1991 cmc

Putere: 150 CP

Carburant: Benzina

cutie manuala 5+1

motor 6 cilindri vanos 24 valve

Norma poluare: Euro 3

 

Dotari:

 

# # Climatizare: Climatronic

# # Airbaguri: 8

# # Scaune sport imbracate integral in piele

# # Incalzire in scaune

# # Trapa electrica

# # Geamuri electrice

# # Oglinzi reglabile electric si incalzite

# # BC (computer de bord)

# # Alarma

# # Inchidere centralizata

# # ABS/asc

# # Servo directie

# # volan si scaune reglabile pe inaltime si adancime

# # volan sport imbracat in piele

# # oglinda interioara heliomata

# # Scaune cu reglaj lombar

# # faruri reglabile electric

# # pachet exterior crom

# # functia follow me home

# # alarma din fabrica cu inchiderea/deschiderea geamurilor si a trapei din cheie

# # cotiera si burduf la schimbator si frana de mana din piele

# # cotiera spate

# # jante aliaj anvelope vara impecabile

# # proiectoare Hella

# # radio cassete buisness

# # semnalizari+stopuri albe

# # DISTRIBUTIA PE LANT...

# # culoare negru metalizat

# # SUSPENSIE SPORT REGLABILA

 

Masina este adusa din Germania in luna decembrie 2010...este inmatriculata in romania in luna ianuarie 2011...MASINA SE PREZINTA IMPECABIL DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE!! MOTIVUL VANZARII : UN UPDATE LA E90 :twoup: !!! AM schimbat la masina saptamana trecuta uleiul + toate filtrele..MASINA SE PREZINTA IREPROSABIL!!

 

TEL : 0766/468727

 

PRET - 6200 E NEGOCIABIL!

post-24457-0-44897900-1297173570_thumb.jpg

post-24457-0-42744700-1297173579_thumb.jpg

post-24457-0-22542600-1297173589_thumb.jpg

post-24457-0-13290200-1297173599_thumb.jpg

post-24457-0-93976100-1297173624_thumb.jpg

Edited by snoby
Link to comment
Share on other sites

banuiesc ca uin schimb cu un E46 320d nu te intereseaza nu?:)

 

Ma intereseaza schimburi cu masini mai ieftine + diferenta din partea dumneavoastra...I NEED CASH! :)

PRECIZEZ CA LA SCHIMB MASINA ARE ALT PRET!

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara, dar ai spus ca vrei un upgrade la E90, insa vad ca vrei sa o dai la schimb cu alte masini cu motoare mai mici si la preturi mai mici decat ceri tu pe a ta. Are cumva ceva probleme de vrei sa scapi asa repede de ea?

 

Sper ca nu te vei simti atacat. No offence, doar intreb ca mi se pare ciudat.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara, dar ai spus ca vrei un upgrade la E90, insa vad ca vrei sa o dai la schimb cu alte masini cu motoare mai mici si la preturi mai mici decat ceri tu pe a ta. Are cumva ceva probleme de vrei sa scapi asa repede de ea?

 

Sper ca nu te vei simti atacat. No offence, doar intreb ca mi se pare ciudat.... :unsure:

 

Vreau ceva mai ieftin..motor mai mic..chiar diesel...masini pe care le pot vinde mai REPEDE..:)...multi se sperie de un motor in 6 cilindri/24valve..;)..sper ca te am lamurit...ACCEPT ORICE TESTARE LA MASINA!

Link to comment
Share on other sites

Am inteles. Intr-adevar, se vinde mai greu un motor mai mare pe benzina. :) Bafta la vanzare! Arata foarte bine masina. 8)

 

 

SAPTAMANA ASTA PRET DE PRET!! 5500 EURO!! MI-am gasit E90...AM NEVOIE DE DIFERENTA ACEASTA DE BANI!!

PRECIZEZ CA MASINA MERITA FIECARE BANUT..ACCEPT TESTARE...interiorul impecabil..motorul trage foarte bine..6 cilindri//..sta asezata foarte bine la drum, in curbe datorita suspensiei sport...exteriorul este unul stock si in acelasi timp sport datorita suspensiei care impreuna cu negrul metalizat si pachetul crom dau un aspect placut masinii !! Pe scurt...pentru mine personal aceasta masina este una speciala...cand am achizitionat-o acesta era bugetul meu..decat pentru un E46..MASINA MERITA VAZUTA!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SAPTAMANA ASTA PRET DE PRET!! 5500 EURO!! MI-am gasit E90...AM NEVOIE DE DIFERENTA ACEASTA DE BANI!!

PRECIZEZ CA MASINA MERITA FIECARE BANUT..ACCEPT TESTARE...interiorul impecabil..motorul trage foarte bine..6 cilindri//..sta asezata foarte bine la drum, in curbe datorita suspensiei sport...exteriorul este unul stock si in acelasi timp sport datorita suspensiei care impreuna cu negrul metalizat si pachetul crom dau un aspect placut masinii !! Pe scurt...pentru mine personal aceasta masina este una speciala...cand am achizitionat-o acesta era bugetul meu..decat pentru un E46..MASINA MERITA VAZUTA!!

 

 

Pretul revine la 6000 de Euro!..Numai am nevoie URGENTA de bani...:)

Link to comment
Share on other sites

Adica o masina din 1999 adusa din DE are numai "138 mii kilometri " ?

Ce gluma buna ... :goodjob:

Accepti o verificare a istoricului masinii la o reprezentanta ?

 

 

DACA MA SUNAI PANA IERI ACCEPTAM ORICE VERIFICARE DOREAI TU!! SI ACEASTA MASINA NU ESTE O GLUMA>>ESTE REALA! MASINA A STAT 2 ANI DE ZILE LA O REPREZENTANTA DIN MUNCHEN..AM ACTE CARE DOVEDESC ACEST LUCRU! KM SUNT REALI>>DETIN CARTE SERVICE! INTERIORUL ACESTEI MASINI ESTE FARA DEFECT!!// DAR DIN PACATE NUMAI E DE VANZARE!! AM HOTARAT SA O PASTREZ!! rog un moderator sa inchida acest anunt// multumesc!

Edited by snoby
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.