Jump to content

[Vand] E30 facelift ORIGINAL


bogdan.m

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ma declar interesat si de aceea intreb la cat a ajuns pretul? ti-ai mai revenit? ca am vazut ca la inceput era 5000 "FIX".

+ vreau sa stiu daca este trecuta fara serie in acte si inca o mica...mica intrebare...masina care se invarte la sectiunea :masina mea: este masina care se vinde acum?

as vrea un raspuns cat mai repede daca se poate...maine merg sa vad unul in bz si pare a fi curat din tpdv.

astept un pm eventual

Edited by buldogu_bld
Link to comment
Share on other sites

ma declar interesat si de aceea intreb la cat a ajuns pretul? ti-ai mai revenit? ca am vazut ca la inceput era 5000 "FIX".

+ vreau sa stiu daca este trecuta fara serie in acte si inca o mica...mica intrebare...masina care se invarte la sectiunea :masina mea: este masina care se vinde acum?

as vrea un raspuns cat mai repede daca se poate...maine merg sa vad unul in bz si pare a fi curat din tpdv.

astept un pm eventual

 

 

prețul rĂŁmâne același, doar puțin negociabil. nu am din ce sĂŁ ĂŽmi "revin". știu ce E30 posed și nu ĂŽl voi da la același preț ca al unui E30 care nu are legĂŁturĂŁ cu ce a ĂŽnsemnat acest tip de mașinĂŁ la vremea ei. pot fi ele alte E30-uri "curate", dar sunt sigur cĂŁ pe undeva au multe defecte ascunse. mașina mea este cum am scris ĂŽn primul post - linia originalĂŁ și starea tehnicĂŁ impecabilĂŁ. o laud, dar nimeni care ar poseda un astfel de E30, nu ar avea cum sĂŁ se abținĂŁ de la acest lucru. mașina este exact aceea de la rubrica "mașina mea".

 

Catalin.KHL - mulțumesc de aprecieri. ai mare dreptate și ĂŽn partea a doua a frazei postate de tine. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.