Jump to content

[VAND] BMW 530D E39


C R S

Recommended Posts

Vand 530D e39, cutie steptronic, 181.000 km REALI!,ABS/DSC, dublu climatronic, radio/cd, magazie cd'uri, computer bord, proiectoare ceata, angel eye's standard, jante otel 16" BMW, fara limitator,navigatie mare 16:9 cu soft Alpina B, masina arata si functioneaza impecabil, cauciucuri noi Dunlop Sport 3D Winter / Summer, oglinzi incalzite / reglabil electric, 4 geamuri electrice, comenzi pe volan, inchidere centralizata, cadru protectie, folie geamuri omologata RAR! etc... pret 10.000 euro neg,

tel: 0744989129

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar frumos exemplar! Multa bafta la vanzare !

 

Aluziile la pret se fac apel la sensul conotativ sau denotativ al afirmatiei ?!

Ceva ma face sa cred ca e vorba de prima varianta...

Edited by EdY D
Link to comment
Share on other sites

Incep sa intru in asentimetul tau. :) E e o tentatie irezistibila pentru fiecare vanzator sa-si incerce norocul CU un pret supraevaluat. In fond politica aceasta aduce beneficii conexe : ai de unde scade si se mai poate intampla sa gasesti si un entuziasmat.

 

Fara sa fac alte remarce vizavi de pret, imi mentin parerea : e un exemplar frumos. Inca odata bafta la vanzare !

Edited by EdY D
Link to comment
Share on other sites

masina are si modul TV, pretul este negociabil, eu o vand nu cum s-ar gandi unii de "rea" o vand pentru ca eu vreau sa.mi cumpar un M5 :) asta e intr.un fel visu meu de cativa ani :) poate nu o sa ma credeti, dar asta e adevaru:) si am zis ca poate o dau la un schimb plus diferenta dar din pacate in RO numai sunt M'uri pastrate, sunt deja prea distruse de drumuri si " soferi/piloti" daca e cineva interesat de masina , mai multe detalii si poze cine doreste pe mess: crystybekam_23
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

daca tot la 10k ai ramas cu pretul cu siguranta nu e nimeni interesat :), am observat de-a lungul topicului ca ai o problema cu articulatul cuvintelor :)

 

 

bine bine :laugh: :laugh:

 

referitor la pret, 7.800 neg!!

Link to comment
Share on other sites

judecand dupa poza numarul 3, masina ori nu are modul de navigatie ori daca il are , atunci e busit. ce apare in poza aia e meniul din TV modul si dupa cum vezi nu scrie GPS Navigation, deci modulul de Navi nu e "vazut" de masina.

 

da este adevarat atunci era stricat dar am cumparat alt modul origial :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.