Jump to content

De ce ARE masina ta nevoie de detailing?


Recommended Posts

De ce ARE masina ta nevoie de detailing?

 

Astazi multa lume vorbeste despre detailing, dar in realitate sunt putini cei care stiu cu ce se ocupa detailingul, cat de necesar este, care sunt rezultatele lui specifice, iar altii nici nu-l pot deosebi exact de spalatoria auto.

De aceea, am decis realizarea acestei inregistrari audio pe care v-o propun astazi si care se ocupa de NEVOIA DE DETAILING in general, dar si in diferitele sale ipostaze specifice.

Ce vei obtine ascultand acest Podcast?

 

Vei fi capabil sa identifici cateva nevoi cosmetice ale masinii tale de care este probabil ca nu ai fi avut habar.

Vei afla de studiul statistic al carui rezultat uimitor arata cert ca: desi peste 95% dintre automobilele care ruleaza pe sosele au nevoie de cel putin un serviciu de detailing, doar 5% dintre automobilisti au cumparat in realitate un astfel de serviciu si numai 10% stiu despre ce este vorba.

Restul de 90% dintre automobilisti, atunci cand sunt informati, identifica foarte rapid nevoia de detailing pentru masina lor.

 

Vei descoperi care este diferenta evidenta, dar contra-intuitiva, dintre serviciile de spalatorie si cele de detailing.

Vei afla de ce, desi detailingul este foarte putin cunoscut si a aparut pe piata noastra de foarte curand, are perspective deosebite de dezvoltare.

Si cum evolutia industriei auto il pune tot mai mult in valoare (practic, il pozitioneaza ca pe un star in devenire)

 

Prin prisma informatiilor si a distinctiilor care se vor face aici Podcast, vei putea sa determini daca un detailer este un adevarat profesionist, daca stie intr-adevar ce face, in ce business si industrie este implicat, iar in final daca va fi capabil sa-si faca treaba bine sau este, de fapt, doar unul dintre multii laudarosi de pe piata, atat de incantati de rezultatele lor mediocre.

 

Si nu in ultimul rand poate, vei afla ca detailingul este una dintre acele activitati speciale care raspunde SIMULTAN unei multitudini de nevoi, care se impart in doua categorii distincte: nevoile masinii si nevoie automobilistului.

Cineva ar putea spune acum, un carcotas: ha, ha! Adica nevoile noastre sunt diferite?! Nevoile masinii mele nu sunt aceleasi cu ale mele si invers?

Iar eu raspund: da! Vrei sa afli mai multe, asculta Podcast.

 

Si daca vrei sa afli si mai multe despre detailing, intra pe www.expertdetailing.ro si descarca GRATUIT ghidul “Cartea de Detailing”.

Marturia cel mai des intalnita la cei peste 2000 de automobilisti, care au primit pana acum aceasta lucrare originala, a fost aceea ca “le-a schimbat cu totul viziunea despre ingrijirea cosmetica a masinilor”.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.