Jump to content

[Vand] BMW 525D/2001/stare perfecta!


openminded

Recommended Posts

Vind 525d in stare impecabila, piese de rezerva o gramada din care multe inca in ambalajul original, vreo 8 cauciucuri de iarna 225/55/16, jante de aliaj, sirocol, folie, semnale pe alb, nu bate nimic, totul ce facea probleme a fost inlocuit de 500km, consum mixt de 7,5/100km, 315.000km total, reali, la 280 am schimbat turbo original, nou in cutie, am montat pe cd bussines mp3 player, culoare verde metalizat deschis cameleon, navigatie Garmin, statie emisie receptie Alan Midland, instalatie pentru a doua statie daca sunteti radioamatori, uleiul schimbat tot timpul in ultima verde cu castrol de calitate, motorul toarce super, xenon x 3, 8000 scurta si 6000k proiectoare si lunga, pachet crom, bara M-power pe fata, intr-un cuvint nu o dau de rea, imi iubesc masina, o dau sa aiu ceva 4x4, am drumuri de facut pe teren accidentat si nu se merita sa omor asa o masina pe drumuri de tara. Astept oferte pertinente si de bun simt. Va multumesc. Pe alte site-uri este la 9000euro cu tot cu ce mai am la ea, aici se vinde cu 8000euro. Pot face schimb doar cu Jeep sau X5 cu +/- diferente. Am si o motocicleta sport Honda CBR900RR, super intretinuta, necazuta, 34.000km in stare impecabila la 2500 euro, inmatriculata, culori originale. Nu pot pune poze aici sunt mari si nu le accepta, dar le gasiti pe varianteauto.ro si pe autovit.ro.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

...revin...am fost azi la Bacau la bazarul auto si am vazut niste cazaturi de masini marca sus-amintita la niste preturi de mi-a venit rau...se modifica pretul la masina mea, fiindca vreau sa plec din tara, la suma usor negociabila de 6500euro; asta include ca nu mai dau nici o piesa de rezerva la ea, nici macar un bec, nu dau gps, nu dau statie, antena, detector de 1200ron, nimic....doar masina cum arata si se prezinta. Preturile au scazut considerabil la ele vad, pacat ca guvernul asta isi bate joc de cei care vor drumuri bune si platesc taxele la stat...pacat! De aceea conchid ca daca tot nu putem schimba ceva, macar sa rezolvam cumva si sa plecam noi...sa vedem de la cine mai ia atitia bani guvernul asta de imbecili...?!? am primit suma de 5500euro deja si nu am dat-o, daca este cineva interesat de o masina buna, va astept!

 

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.