Jump to content

[Vand/Schimb] bmw e46 coupe


scodycku

Recommended Posts

318i FAB : 2001 1895cm BENZINA 118 CP[/size]

 

ABS,ASC

climatronic

radio-cd BMW BUSSINES

4X geamuri electrice

oglinzi electrice incalzite heliomate

cotiera fata+spate

PACHET LUMINI

senzori ploaie,senzori parcare,SENZORI ANTIORBIRE (OGLINDA RETROVIZOARE)

comenzi volan

INTERIOR''M''

pilot automat

piele alcantara(INTERIOR SHADOW LINE)

scaune sport cu memorie+reglabile electricjante aliaj 16+anvelope iarna aproape noi

3Xchei

vopsea originala

suspensie sport

...etc

 

PRET : 6700 EURO NEGOCIABIL

ACCEPT SI UNELE VARIANTE

 

TEL : 0762.705.200

post-46557-0-03106200-1299690241_thumb.jpg

post-46557-0-61350700-1299690249_thumb.jpg

post-46557-0-56960100-1299690262_thumb.jpg

post-46557-0-21711700-1299690352_thumb.jpg

post-46557-0-81005700-1299690403_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

scodycku te rog trece la profilul tau locatia unde poti fi gasit pentru viitori cumparatori daca nu topicul va fi inchis multumesc anticipat ... si data viitoate pune te rog la tiltul [VAND] [CUMPAR] [sCHIMB] depinde de ceea ce doresti tu sa faci...multumesc anticipat bafta la vanzare..
Link to comment
Share on other sites

scodycku te rog trece la profilul tau locatia unde poti fi gasit pentru viitori cumparatori daca nu topicul va fi inchis multumesc anticipat ... si data viitoate pune te rog la tiltul [VAND] [CUMPAR] [sCHIMB] depinde de ceea ce doresti tu sa faci...multumesc anticipat bafta la vanzare..

 

 

scuze pentru ''erori''...este primul topic deschis :D

ms;)

Link to comment
Share on other sites

La fel si

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

VA SALUT.ATI BLOCAT POSTUL MEU PENTRU 10 ZILE...SE PARE CA AU TRECUT DOAR 12 ZILE...SE MAI DESCHIDE SAU MA DUC IN TARGURI CU MASINA?

Nu este nicio problema daca te duci in targ cu masina, nu cred ca se supara nimeni, asa ca nu e nevoie sa ne ameninti cu asta.

 

Se pare ca inca nu ai citit regulile sectiunii de Mica Publicitate.

Altfel nu te-ai fi intrebat cum de nu s-a deschis singur topicul. Nu exista un sistem automat de redeschidere si nu contabilizeaza nimeni perioada scursa de la inchidere.

 

Topicurile vor fi redeschise DOAR la solicitarea initiatorului, in urma unui report trimis DUPA expirarea sanctiunii. Obligatoriu in report se va trimite un link catre topic, altfel solicitarea nu va fi luata in considerare. Este interesul si obligatia vanzatorului sa solicite deblocarea anuntului dupa expirarea sanctiunii.

 

Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze.

Link to comment
Share on other sites

Nu era o amenintare..era o intrebare

Te-ai speriat? Dupa regulile astea dupa care blocati posturile te cred ca esti obisnuit cu amenintari(mentionez ca nu stiu si nici nu sunt curios sa aflu cine a blocat postul).Oricum,cam exagerat sa blochezi pt 10 zile fiindca am pus poze cu masina...nu am scris''up :D ''sau ''valabil in continuare :p ''(parerea mea de utilizator care...NU A CITIT REGULILE)

 

ms pt REACTIVARE

Link to comment
Share on other sites

6650 euro

 

accept unele variante

 

masina este 2001 in acte si sunt proprietar(sunt intrebat mereu daca nu cumva este fabricata in 2000)

toate dotarile specificate mai sus se gasesc si pe masina(nu este nimic trecut in plus)

masina este in stare buna..nu a fost lovita sau revopsita

pretul este negociabil

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.