Jump to content

Cumpar BMW 320D E90


Cristian Ivanciu

Recommended Posts

Salutare,

 

cumpar BMW 320D E90, an 2006-2007, maxim 150.000km, dotari: cutie manuala 6+1 climatronic, scaune incalzite, scaune incalzite, pilot automat, bi xenon angel eyes, senzori parcare fata si spate cu afisaj pe display, cd+mp3, Comenzi volan, Filtru particule, Sistem de navigatie, senzori de lumina si ploaie, senzori pneuri, alarma, etc si evident carte service.

 

ofer maxim 12.000Euro

 

Astept oferte,

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

cumpar BMW 320D E90, an 2006-2007, maxim 150.000km, dotari: cutie manuala 6+1 climatronic, scaune incalzite, scaune incalzite, pilot automat, bi xenon angel eyes, senzori parcare fata si spate cu afisaj pe display, cd+mp3, Comenzi volan, Filtru particule, Sistem de navigatie, senzori de lumina si ploaie, senzori pneuri, alarma, etc si evident carte service.

 

ofer maxim 12.000Euro

 

Astept oferte,

multumesc!

 

 

Fara suparare, dar cam multe pretentii pentru banii care-i oferi! Trebuie sa mai pui minim 1800-2000 pentru anul si dotarile mentionate...

Edited by allex_nastase
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare,

 

cumpar BMW 320D E90, an 2006-2007, maxim 150.000km, dotari: cutie manuala 6+1 climatronic, scaune incalzite, scaune incalzite, pilot automat, bi xenon angel eyes, senzori parcare fata si spate cu afisaj pe display, cd+mp3, Comenzi volan, Filtru particule, Sistem de navigatie, senzori de lumina si ploaie, senzori pneuri, alarma, etc si evident carte service.

 

ofer maxim 12.000Euro

 

Astept oferte,

multumesc!

 

Ai uitat de pachet m interior/exterior, seturi de roti iarna/vara, sirocol, piele si sa-ti mai lase la pret 3-400 euro sa ai de sarbatori

Edited by VrajitoruldinOZ
Link to comment
Share on other sites

Asa topicu, asa comentariul sa nu zic omu... Pentru ce vrei tu mai pui inca 2000 de euro, sau tu ti neaparat sa iei o masina "aranjata".

 

bai baiete ce nu ai inteles? ... pastreaza te rog parerile pt tine si te rog nu face aprecieri la persona mea nu ai nici cunostintele si nici calitatea necesara

Link to comment
Share on other sites

bai baiete ce nu ai inteles? ... pastreaza te rog parerile pt tine si te rog nu face aprecieri la persona mea nu ai nici cunostintele si nici calitatea necesara

 

La ce expresii "de pe targu' Ocna" mai bine ma feresc decat sa ma julesti, te declar castigator, ma retrag in carapacea mea, sper sa-ti gasesti masina ideala.

Link to comment
Share on other sites

La ce expresii "de pe targu' Ocna" mai bine ma feresc decat sa ma julesti, te declar castigator, ma retrag in carapacea mea, sper sa-ti gasesti masina ideala.

 

 

Nu stiu care sunt "expresiile de pe targul Ocna" dar tu cu siguranta le folosesti cu succes.

Asa cum a spus si STREES "Fiecare vis are sanse la realitate"... daca a gasi o masina la pretul si dotarile cerute este un vis atunci sper sa devina realitate asa cum si tie iti doresc ca cel putin unul din visurile tale sa devina realitate

 

...asa ca astept in continuare oferta dorita

Link to comment
Share on other sites

Mda. Topic-ul asta demonstreaza inca o data cam cum sta treaba cu facerea de bine...

 

Cu bugetul pe care-l ai si dotarile pe care ti le doresti nu vei da decat peste vreo teapa. Cu toate ca, la ce pretentii ai tu la 12.000, cred ca nici teapa nu o sa gasesti asa ieftin. Sincer, visezi degeaba. Daca vrei o masina buna, ori renunti la dotari, ori suplimentezi bugetul alocat.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Mda. Topic-ul asta demonstreaza inca o data cam cum sta treaba cu facerea de bine...

 

Cu bugetul pe care-l ai si dotarile pe care ti le doresti nu vei da decat peste vreo teapa. Cu toate ca, la ce pretentii ai tu la 12.000, cred ca nici teapa nu o sa gasesti asa ieftin. Sincer, visezi degeaba. Daca vrei o masina buna, ori renunti la dotari, ori suplimentezi bugetul alocat.

 

 

nu vad unde este facerea de bine de care vorbesti... este o diferenta intre a-ti exprima un punct de vedere si a fi ironic... asa cum vanzatorul poate lasa la pret asa si eu pot renunta la unele dotarii daca masina merita...

Link to comment
Share on other sites

Ocazii sunt, dar nu mokazii.

 

La ce-a mai deschis topic daca nu e in stare sa suporte un sfat colegial ?

 

nu suport ironiile de doi bani... un sfat colegial accept cu mare placere

 

Ironic sau nu, tot pentru a te ajuta a fost dat si sfatul ala.

 

 

ma ajuta daca imi trimitea un link cu un anunt pentru o masina mai scumpa cu 1000-2000 de euro sau la banii ceruti de mine dar cu doatari mai putine iar decizia imi apartinea....

Link to comment
Share on other sites

Gasesti la sectiunea vanzari ceva e90 uri. Sau pe autovit cum ai vra tu.Toti vrem bani putini, dotari multe, masina noua, km putini. Cine a luat o masina buna stie cat costa. Okazii cum speri tu eu nu cred ca exista. Oricum bafa

 

Uite una de pe forum http://www.bmwclub.ro/forums/topic/111531-bmw-e90-320d-de-vanzare/

Link to comment
Share on other sites

Uite o ocazie, zice ca e luata din Romania, poti sa-i ceri seria de sasiu sa verifici la reprezentanta kilometrii. http://www.autovit.ro/bmw-320-C21658915.html

 

da, nu este rea masina pare insa ciudat faptul ca are doar un rulaj de 50.000km pentru o masina din 2005...o sa-l contactez sa vad ce este cu ea....multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.