Jump to content

Vand / Schimb BMW 320D Touring


Mircea-Si

Recommended Posts

Cum spune si titlul vand sau schimb 320d Touring din 03.2004 , are aproape 150.000 km , carte service, cauciucuri vara-iarna.

Optiuni :

- 6 trepte

- comenzi volan

- radio cd

- pilot automat

- pdc oem

- clima

- telefon BMW professional

- cotiera fata spate

- computer bord etc

- bara fata m-tech 2 cu proiectoare

- jante aliaj oem pe 16

Masina e foarte intretinuta (reiese din cartea service ) a fost tinuta in garaj , revizii facute la 15000 numai cu ulei si piese BMW, nu are nici un fel de problema sau defect ascuns .

Pretul este de 7000 euro fix

Pt variante ofer maxim 2000 euro. Ma intereseaza BMW an minim 2004 e46 325xi sai 330i/d sau e90 e60 touring sau berlina

Astept ofertele voastre!

PS revin cu poze

 

Pt alte detalii 0723234519 0746122218

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

Am revenit cu poze , imi cer scuze moderatorilor si ii rog sa nu considere "up". Ma gandeam sa pun poze cu ea spalata dar de 2 zile ma chinui sa o spal si nu reusesc , trebuie sa astepti cel putin 2 ore la coada...

 

post-49352-0-00153800-1331383570_thumb.jpg

post-49352-0-76365700-1331383578_thumb.jpg

post-49352-0-59262100-1331383582_thumb.jpg

Edited by Mircea-Si
Link to comment
Share on other sites

Si cu asta am terminat ...poze noi cu ea curata peste 7 zile. In poze nu apare telefonul in cotiera ..pt ca il scot seara cand mai las masina afara...de frica sa nu-l fure.

Mici imperfectiuni estetice :

- botul masinii pe alocuri ciobit de la pietricele ..ca toate masinile

- sticla oglinzii stanga e crapata ...mi-au furat oglinda si am pusa una crapata ca sa nu o mai fure

- pe aripa stanga fata o mica urma de la usa unui cretin care n-a fost atent cand a coborat din masina lui

Edited by Mircea-Si
Link to comment
Share on other sites

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Anuntul este valabil! 7000 euro fix sau schimb cu E46 325i/330i/330d E39 sedan/touring 525d/525i 530 sau e90/e60 + diferenta de bani de la mine. Diferenta de bani se aplica si la e46 e39 unde este cazul. Masina merge excelent nu are defecte ascunse , nu a fost lovita . Se accepta test autorizat.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Anunt valabil!

Masina a primit angel eyes smd, kit xenon , mansoane frana de mana si schimbator din piele intoarsa, am curatat EGR-ul, doar ca sa fie curatat. Masina nu consuma gram de ulei, dupa un tur al Europei 7000 km in doua saptamani masina are acum 157.000 km

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Anunt valabil!

Pret 6500 euro!

Pt carcotasi mergeti pe mobile si vedeti cat costa in DE o masina similara cu acelasi numar de km.

Masina a costat la sfarsitul lui 2007 11800 euro in DE, am factura de unde reiese si numarul de km , cartea service de asemenea.

 

Accept variante cu E39 an 2003 525d sau E90 320d E60 525d pentru masinile mai noi ofer diferenta intre 2000 si 2500 euro poate si mai mult daca masina merita.

Link to comment
Share on other sites

poti sa-mi dai VINul? ce xenon ai pus? in ce stare sunt cauciucurile de iarna?

Vin-ul pe privat, xenonul este aftermarket de 6000k cu can-bus , lumineaza perfect iar cauciucurile de iarna mai merg o iarna poate chiar 2 sunt toate 4 la fel aceeasi uzura acelasi producator si profil

 

Am uitat sa mentionez ca nu sunt samsar, sunt detinatorul masinii iar membri BMWCLUB.RO din constanta pot sa confirme , asta pentru cei care au afirmat ca sunt samsar.

Edited by Mircea-Si
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.