Jump to content

Up-grade bucsi bmw


Recommended Posts

Salutare tuturor! Tocmai ce am vazut de curand un video pe youtube unde un tip schimba bucsele la brate pe fata la un e36, nimic deosebit pana aici! Ceea ce mi-a atras atentia este cu ce a inlocuit originalul sau cele pe producator!

Mai jos postez linkul sa va dati cu parerea.

 

 

Se numesc power flex bushings si vroiam sa stiu daca se vinde asa ceva pe la noi in tarisoara!

 

Cred ca am gasit si siteul official al acestor consumabile.

http://www.powerflex-deutschland.eu/de/1004-bmw-powerflex-pu-buchsen-black-series

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

M-ati amuzant teribil, "nu este pe genul lui" ii plina tara de smecheri ca voi de dat cu presupusul... Hai terminati cu mizeriile de genu si iesiti afara sa spalati masina sau orice alteva...

Nu este singurul din lumea asta care aduce in tara asta asa ceva, ma scutea pe mine de cumparat de pe ebay. Oricum am gasit, se pote inchide. Cat pentru voi sunteti praf, stiti voi ce ii place si ce nu ii place lui kip sau cum ii spuneti voi... Dormiti seara de seara cu totii in pat sau ce?

Iti zic eu ce ii place sigur, sa isi vanda produsele si sa faca un profit in urma fiecarei tranzactii...

Haide pa, si mai dati cu presupusul cu ce imi place si ce nu imi place si mie! Hai sa aud!

Va dau eu primul indiciu, OAMENII CA VOI! Care presupun sau dau indicatii pretioase! De aici continuati voi....

 

 

Iar faza cu "tarisoara", am spus cat se poate de serios. Asta este un fapt, tot ce a fost de valoare aici s-a vandut din pacate! Sa nu se inteleaga ca imi urasc tara! Am fost plecat pe afara la munca si pot spune ca nicaieri nu ma simt mai relaxat si comod ca in Romania!!!!!

Edited by dani88br
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.