Jump to content

Schimb jante style 45 R16


catalinnnn

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

valabil!

anvelope care sunt pe masina sunt mai bune decat cele din dreapta jos

alea de vara (care urmeaza sa le pun daca nu le dau) mai merg doar vara asta

deci in total sunt 12 anvelope

le dau si pe niste jante pe 15 de tabla sau aliaj dar nu ceva prea scump le vreau pentru iarna + diferenta

post-76410-0-18455100-1461795912_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

am eu niste bbs-uri cu anvelope 205 50 17 mai jos,de pe e46-le meu,dar diferenta va fi considerabila.

nu imi plac si nu am pretentia sa fie impecabile oricum le vopsesc din nou, eu le schimb mai mult pentru ca nu am trecut in carte dimensiunea asta nu ca nu imi plac!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pai zi cat vrei ca tu ai pus anunt. Eu iti ofer jantele cu anvelope de iarna ( profil bun dot vechi ) + capacele jantelor. De cele 12 anvelope ale tale nu am nevoie ca nu am ce sa fac cu ele

eu asa am luat masina nu stiu cat valoreaza jantele mele.. sunt la vanzare de la 500lei pana la 1000lei deci nu stiu cat sa iti cer diferenta!

jantele de tabla fara capace si anvelope sunt 200lei toate 4, spune tu cat esti dispus sa dai si daca mi se pare ok oferta ta facem schimbul!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.