Jump to content

Recommended Posts

salut....nu stiu daca sunt singurul care a patit asa ceva ....cel putin de la acest user...foarte neserios...''am comandat acum 1 luna o pompa de servo directie de la el....mi-a zis ca nici o problema se rezolva....dupa 1 luna de vorbit zilnic la tel....legat de pompa....nu mai raspunde la telefon....in acest timp eu am stat cu masina blocat in service asteptand piesa pe care o promitea el,va sugerez sa nu mai luati de la el nimica....pentru ca mie mi-a tras mare teapa....timp in care masina a stat in service si eu fara masina...eu cred ca era frumos macar sa imi spuna (nu am sau nu pot,sau nu vreau sa aduc etc)dar de raspuns eu zic ca nu vroia sa imi raspunda...pentru ca un telefon nu sta incarcat timp de o luna....adica telefonul a sunat deschis tot timpul....
Link to comment
Share on other sites

Parca am primit si eu o oferta pe pm, legat de cauciucuri parca era....

Are voie sa trimita mesaje private cu reclame ?

 

 

LE : Asta am primit :

 

Salve.

 

www.motodorr.ro

Vanzari anvelope online.Preturi rezonabile.Imortator anvelope si jante aliaj.

 

Va multumim!

Link to comment
Share on other sites

Utilizatorul respectiv mi-a comandat o pompa de servo care a ajuns ce-i drept cu doua zile intarziere la mine.

Pana sa ajunga in alea doua zile de intarziere am primit(si nu glumesc) cel putin 80 de telefoane pe zi.

La primele i-am zis ca intarzie probabil o zi doua si cand ajunge il anunt.Si au inceput telefoanele cu intrebarile...."da pe unde e" da cand vine" da mai vine sau e teapa" "da nu poti sa suni sa vezi pe unde e"....si tot asa,plus tot felul de mesaje nu tocmai politicoase de parca i-as fi furat ceva.

Am raspuns la primele telefoane dupa care bashwall.gif ...... eu am si un magazin de piese auto si nu pot sa stau toata ziua cu un client in telefon.

Concluzie....au inceput mesajele pe forum pe topic cat si pe PM si reclamatiile....am pompa si acum,o fac retur,nu-i problema.

 

"""dupa 1 luna de vorbit zilnic la tel""" confirma singur ceea ce am spus.

Edited by tarkan
Link to comment
Share on other sites

imi pare foarte rau...dar nu te-am sunat zilnic timp de 1 luna acolo am gresit....te-am sunat zilnic si da recunosc de foarte multe ori, din cauza ca nu raspundeai,incepand cu ziua in care mi-ai zis...ca a venit pompa si urma a 2 zi sa o pui la curier....incepand cu a 3 zi de atunci cand am vorbit cu tine la telefon...si tiam dat si adresa si tot...si te-am intrebat ca sa stiu sa iau banii la mine la servici...ca nu prea stau pe la magazin...ai zis "iai ca maine o primesti cel tarziu poimane" te-am sunat si surpriza u nu raspunde-ai nici in ruptul caului...si pe deasupra te dadeai drept un prieten"""e:Diferentiar, 11/Dec/2008, 23:58

 

 

Nou venit

 

 

Group: Members

Posts: 15

Member No.: 2.948

Joined: 17/Nov/06

 

 

 

 

QUOTE

QUOTE

QUOTE

QUOTE

Luni am vorbit la furnizor si era intrata in tara.

Cred a pe luni e la mine(adica maine )

Te anunt.

 

 

a venit?

 

 

e in cluj la curierat.

O zi doua si e la mine.acum am vorbit la telefon.

 

 

salut...vad ca dineauri ai postat pe club...mie de ce nu vrei sa imi raspunzi?

 

 

Salve...Sunt colegul lui Tarkan.....el e plecat in bulgaria de ieri.

Revine maine dupa masa...vad din mesaje ca e vorba de o pompa...din cate stiu eu e dusa la curierat."asta era cam a 3 zi in care nu raspunsese-i...si nici la 3 zile dupaia nu sunasei sau macar mesaj...nu ti-o trumit ca m-ai stresat sau motivul"

Ii zic sa ia legatura cu tine cand se intoarce."""....plus eu tot acest timp am stat cu masina in service asteptand....bafta in continuare si sper sa patesti ce am patit eu cu tine...multumesc si tineti cont de ce am zis pentru ceilalti mebri...daca nu era cum zic eu nu mai faceam ce fac acum...multumesc...rog un moderator sa inchida topicul daca poate .. o zi buna

Edited by scheletu_007
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.