Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un pret pentru bara fata de E34 (facelift)? Preferabil cu spalatoare pentru faruri si senzorul ala de temperatura exterioara (sau da-mi un pret pentru toate).

 

De asemenea m-ar interesa si niste fete de usi pentru E34, o culoare deschisa sau cele cu trimuri de mahon daca ai. Poze + pret. Mersi!

Link to comment
Share on other sites

salut, pentru un E36,1.8l ma intereseaza daca ai bascula stanga spate (e pe tamburi) completa si un pret te rog. Merci

 

Nu am.

 

bascula fata dreapta si amortizor fata (amandoua complete) pt e46 nfl?

 

 

bascula fata dreapta si amortizor fata (amandoua complete) pt e46 nfl?

 

Bascula completa in stare foarte buna la 300 lei oem

Amortizor complet ce insemna?

 

Un pret pentru bara fata de E34 (facelift)? Preferabil cu spalatoare pentru faruri si senzorul ala de temperatura exterioara (sau da-mi un pret pentru toate).

 

De asemenea m-ar interesa si niste fete de usi pentru E34, o culoare deschisa sau cele cu trimuri de mahon daca ai. Poze + pret. Mersi!

 

Am bara fata decat de m5 e34 la 250 euro si nu are gauri pentru spalatoare de faruri, senzor temperatura exterioara este la 80 lei, fete de usi am 2 seturi dar nu sunt culori deschise....

Link to comment
Share on other sites

amortizor cu tot cu arc si ce mai e nevoie pentru montat,

 

mi sa rupt amortizorul si bascula si imi trebuie altele, din amortizorul vechi nu mai e nimic folosibil (plus k nu am strans tot ce a zburat din el)

Edited by Briz
Link to comment
Share on other sites

amortizor cu tot cu arc si ce mai e nevoie pentru montat,

 

mi sa rupt amortizorul si bascula si imi trebuie altele, din amortizorul vechi nu mai e nimic folosibil (plus k nu am strans tot ce a zburat din el)

 

Eu vand amortizoarele decat ambele fata sau ambele spate, nu le dau la bucata....

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca sa mai intrebat !Cumva cotiera de E46 ? Si poza se poate ?

Am cotiera din piele neagra impecabila si consola aferenta cotierei de asemenea in stare foarte buna la 200 euro setul, pentru poze daca o sa vrei imi lasi aici adresa ta sau pe pm de mail si iti trimit.

Link to comment
Share on other sites

Au mai intrat 2 masini e36 coupe la dezmembrat din care una este din 1995 cu grila din fata de facelift si la interior are carcasa de bord modelul mai nou care are incorporat airbag pasager, una din ele are motor 2,0-24v cu vanos si cealalta are 2,5-24v fara vanos, pentru cei care doresc poze lasati-mi adresa de mail......0723.77.67.67
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ma intereseaza un volan pentru E46 , in 3 spite, rotund.

Nu ma intereseaza neaparat sa aibe comenzi, si nici air-bag.

Daca ai ceva, pune te rog o poza si zi-mi un pret.

Ms

[/quote

 

Am decat volan de m3 e46 complet cu airbag si comenzi nou.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.