Jump to content

Vand bmw 645ci


Cricket

Recommended Posts

De vanzare bmw 645ci cutie automata , geamuri electrice , oglinzi electrice incalzite , camuflare electrica , pachet lumini ,active steering , dublu climatronic , trapa panorama , pilot automat , computer bord , bi-xenon , jante aliaj vara + jante aliaj iarna (cauciucuri noi) , proiectoare , tapiserie piele , inchidere centralizata , alarma , dinamic drive , faruri adaptive , incalzire electrica scaune ,magazie cd-uri , navi dvd , sunet prologic 7 , TV , telefon , masina are 128.000 km , motor 4398 cmc , 333 cp , an fabricatie 12.2003 , pret 23.999e . variante . Persoana de contact e un prieten de-al meu Eugen 0744575888 .

post-2661-1265662355_thumb.jpg

post-2661-1265662464_thumb.jpg

post-2661-1265662476_thumb.jpg

post-2661-1265662497_thumb.jpg

post-2661-1265662506_thumb.jpg

post-2661-1265662531_thumb.jpg

post-2661-1265662572_thumb.jpg

post-2661-1265662588_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce inseamna "camuflare electrica"? Apas un buton si devine invizibila sau? :)

 

Si ca sa fiu carcotas pana la capat...e normal ca incalzirea in scaune sa fie electrica, doar nu-i pe lemne :lol:

 

Ontopic: ar trebui sa scrii ce variante il intereseaza pe prietenul tau.

Link to comment
Share on other sites

Ce inseamna "camuflare electrica"? Apas un buton si devine invizibila sau? :)

 

Si ca sa fiu carcotas pana la capat...e normal ca incalzirea in scaune sa fie electrica, doar nu-i pe lemne :lol:

 

Ontopic: ar trebui sa scrii ce variante il intereseaza pe prietenul tau.

 

 

 

Daca te intereseaza schimburi ptr tine cu iahturi tu ai un regim mai special . Voi face modificarile sa fie anuntul ca la carte,am uitat ca aici sunt numai perfectionisti ,oricum se intelege ca e camuflare electrica a oglinzilor nu-i nimic ca astia mai isteti o sa-si dea seama , m-am uitat si eu la alt anunt si de asta am scris unele optiuni asa .

 

daca tot il intrebi pe prietenul tau de schimburi, nu-l intrebi daca vrea un E46 cabrio + diferenta?

miken, banui ca se refera la oglinzi , cu camuflatul ...

 

 

Pai cum putem vedea niste foto cu masina ta si spune-mi in cati bani o pui pe a ta si ce diferenta esti dispus sa dai .

Rog un moderator sa modifice anuntul acolo unde s-a gresit (camuflarea electrica si incalzirea scaunelor) multumesc .

Edited by Cricket
Link to comment
Share on other sites

hai ca nu vrea sa apara polemici, mi s-a parut doar funny exprimarea "camuflare electrica".

 

PS: am doar o barca de aia gonflabila cu vasle...merge la schimb? :)

 

hai spor la vanzare!

 

 

Daca proprietarul doreste merge fara probleme :lol: intr-adevar am gresit ca nu am specificat ce se camufleaza electric , dar din cate am mai vazut la reprezentante la optiunile masinii specificau camuflare electrica a oglinzilor .

Si sper ca papusa(barbie) sa nu fie suparata pe mine :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.