Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Buna ziua,

 

 

sunt de ceva timp in cautarea unui e46 316/318i si in sfarsit am gasit ceva care imi place.

Daca este cineva care imi poate trimite pe MP cateva detalii ce pot fi aflate despre masina cu ajutorul seriei se sasiu , raman recunoscator si

arunc si o naveta de bere la prima intalnire la care voi participa.

 

BMW e46 / 316i/ fabr 2000 / WBAAL11080JN42048

 

Multumesc anticipat.

 

Cu stima,

 

Dan

Link to comment
Share on other sites

Am intrebat cu ceva multe posturi in urma de masina asta:

http://www.autovit.ro/bmw-520-C22607579.html

 

era pe la 17900 in autovit. A scazut pretul considerabil si ma atrage din ce in ce mai mult.

Se vede din poze ceva ce m-ar face sa nu pierd timpul cu el?

 

Vanzatorul? Nu prea stiu - pare cam profesionist asa - 'masina arata exact ca in poze si nu are vopsit absolut nimic,accept orice test.Pt variante pretul este 18900'.

Avand in vedere ca la pretul asta nici vorba sa gasesti in DE, sa ii dau un teleofn?

 

Deja am inceput sa vad: e-drive-ul parca nu e cel nou...

Edited by Pharmacistu'
Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred Ca e nevoie de motor. daca masina e intretinuta corespunzator nu e problema. eu sunt convins ca peste 80% din e46 diesel din rom sunt trecute bine de 300k de km daca au 10 ani sau mai mult, chiar daca bordul afiseaza altceva.

 

Eu nu cred Ca e nevoie de motor. daca masina e intretinuta corespunzator nu e problema. eu sunt convins ca peste 80% din e46 diesel din rom sunt trecute bine de 300k de km daca au 10 ani sau mai mult, chiar daca bordul afiseaza altceva.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina asta de ceva timp pe autovit http://www.autovit.ro/bmw-320-C23985880.html si azi surpriza aceasi masina a ajuns in Brasov cu 50e mai ieftina, http://www.autovit.ro/bmw-318-C24282678.html , acum e posibil sa fi luat omu teapa si acum o revinde? e a doua masina cu care patesc acelasi lucru, una din Satu Mare, ajunge la altcineva in Baia Mare cu alte poze si putin mai ieftina
Link to comment
Share on other sites

Nu are pachet M nici la interior, nici la exterior.

 

Din start el habar nu are ce vinde(sau minte ca un nesimtit), de aici trage concluzia singur.

 

De KM nu mai vorbesc, nu mai comentez. S-au scris sute de pagini despre KM masinilor din Germania si cat de verosimili sunt.

 

Plus ca are folie partial pe geamuri(nu inteleg de ce...) si nu are filtru de particule.

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.