Jump to content

Schimb BMW 320d,150cp,2004,turing


vciprian_21

Recommended Posts

320d , 2004 ,145.000 km , 150 cp

-carte service pana la 90.000 km din Germania,

- manuala 6+1 ,

-xenon adaptiv,

-angel-eyes,

-spalator faruri,

-jante M 17',

-suspensie sport,

-volan sport ,

-comenzi volan,

-scaune sport,

-incalzire in scaune,

-climatronic,

-ASC,

-8 airbag-uri,

-pilot automat,

-senzori,parcare+lumina+ploaie+nivel apa spalator parbriz,

-cotiera fata+spate,

-oglinzi electrice +incalzite+heliomate

............................................................etc

 

Ofer diferenta 0-3.500 euro doar pt berlina 2004-2005-......

 

Cu stima,

Ciprian Vasilca

 

 

 

in principiu as dori sa aiba cam aceleasi dotari ......

Link to comment
Share on other sites

Rugamintea mea este sa se abtina "analistii politici " de la comentarii .....

am citit majoritatea anunturilor de vanzare si 99% din ele contin numai subiecte-comentarii : ba e culoarea urata, ba cauciucurile sunt cam tocite,nu are comenzi pe volan ,nu are jante bmw originale ...... etc .... etc .... si cel mai mult se discuta in jurul pretului . PRETUL este cap de afis in topul discutiilor .....

Finalul este ca majoritatea anunturilor raman doar la stadiul de comentarii .....

Nu am postat masina cu subiectul VAND , deoarece trebuia sa postez un pret si astfel starnesc valul de comentari ...... am observat ca orice pret ar pune cineva , se gasesc destule persoane care sa spuna " dincolo era mai ieftin " ........ niciun pret nu e bun pe acest forum ...... daca as dori sa vand masina as posta'o oriunde dar nu pe acest site , am postat varianta de SCHIMB deoarece intentionez pana la toamna - iarna sa mai huzuresc tot cu un bmw si aici am incredere ca masinile sunt intretinute , apoi voi trece pe una de familie ......

 

RUGAMINTEA mea este : daca e cineva interesat de un eventual schimb sa'mi scrie pe privat sau sa'mi prezinte masina lui pe form iar diferenta o stabilim impreuna prin negociere :)

 

P.S: Sunt dispus la orice discutie , doar fara comentarii rautacioase sau inutile ........

 

 

Cu stima,

Ciprian Vasilca

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Schimbi cu un A6 Avant, multitronic din 2004?

 

Multumesc frumos pt oferta , dar prefer un seria 3 , E90 berlina sau Passat berlina 2007 - 2008.

Ce bani ai vrea pe ea?

 

sincer nu m'am gandit la un pret cash pt ca sunt constient ca oricare ar fi acela tot nu va fi pretul corect , mai ales cu preturile din ziua de azi......

prefer doar un schimb pt ca asa pot evalua masina mea la un pret convenabil mie ... :)

Link to comment
Share on other sites

Schimbi cu un A6 Avant, multitronic din 2004?

 

Multumesc frumos pt oferta , dar prefer un seria 3 , E90 berlina sau Passat berlina 2007 - 2008.

Ce bani ai vrea pe ea?

 

sincer nu m'am gandit la un pret cash pt ca sunt constient ca oricare ar fi acela tot nu va fi pretul corect , mai ales cu preturile din ziua de azi......

prefer doar un schimb pt ca asa pot evalua masina mea la un pret convenabil mie ... :)

Te-am intrebat din cauza ca m-as incerca sa vand Audi-ul si sa vad daca tre sa mai pun ceva sau nu si sa imi iau o masina de genul celei tale. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Schimbi cu un A6 Avant, multitronic din 2004?

 

Multumesc frumos pt oferta , dar prefer un seria 3 , E90 berlina sau Passat berlina 2007 - 2008.

Ce bani ai vrea pe ea?

 

sincer nu m'am gandit la un pret cash pt ca sunt constient ca oricare ar fi acela tot nu va fi pretul corect , mai ales cu preturile din ziua de azi......

prefer doar un schimb pt ca asa pot evalua masina mea la un pret convenabil mie ... :)

Te-am intrebat din cauza ca m-as incerca sa vand Audi-ul si sa vad daca tre sa mai pun ceva sau nu si sa imi iau o masina de genul celei tale. Bafta.

 

Multumesc pentru interesul acordat .

Iti doresc sa reusesti sa o vinzi la un pret real ( favorabil tie ) pt ca in ziua de azi orice pret este prea mare ( asa spun " analistii " ) ... iar in momentul in care ai cash e mult mai usor sa alegi masina dorita ( asta e valabil si in cazul meu ) .

Oricum , mai tinem legataura .... Bafta

Edited by vciprian_21
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Masina asta ai luat-o cumva din Craiova?

A fost cumva atinsa in spate/lateral?

 

Dap, o cunosc si eu, a fost a userului lup, iar inaintea lui era a unui tip din Bucuresti ( voiam anul trecut in luna mai sa o cumpar).

 

 

Asa este , a fost masina lui LUP .... eu sunt foarte multumit de ea ...... singurul lucru pe care il reprosez este faptul ca ,atunci cand am luat'o era neingrijita si avea unele chitibusuri ...... proiectoarele nu functionau ( mufa la becul dreapa era in scurt ) dar am rezolvat'o si stergatorul spate avea motorasul blocat , dar l'am rezolvat si pe asta ..... iar cand a dat bara M de pe fata ia pus o bara normala si nu ia mai pus si aparatorile noroi ( partea din fata ) , le am noi in portbagaj dar spre rusinea mea nici eu nu le'am montat :) ......in rest masina este ok ..... chiar am facut cateva drumuri la Bucuresti si Moeciu in ultimile luni , si pot spune cu mandrie ca la 210 km / h tineam volanul cu un deget ..... :)

 

Privitor la afirmatia : " a fost a userului lup " .... intradevar confirm si eu aceasta " expresie " . Cand am vazut'o in poze avea bara M , cand am ajuns la el sa o vad si sa o cumpar a incercat sa ma convinga ca , cu o zi inainte ia sarit o piatra si s'a crapat bara si a schimbat'o ..... bla...bla.... apoi cand l'am intrebat de stergator spunea ca nici nu stie de unde se activeaza stergatorul ...... etc..etc ..... nu i'am spus nimic , l'am lasat pe el sa creada ca ma pacaleste :twoup: eu mi'am facut calculele mele privitor la retusuri si am considerat ca e ok din punctul meu de vedere ...... infine, nu are rost sa mai intru in detalii ...........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.