Jump to content

Schimb BMW 320d,150cp,2004,turing


vciprian_21

Recommended Posts

320d , 2004 ,145.000 km , 150 cp

 

- manuala 6+1 ,

-xenon adaptiv,

-angel-eyes,

-spalator faruri,

-jante M 17',

-suspensie sport,

-volan sport ,

-comenzi volan,

-scaune sport,

-incalzire in scaune,

-climatronic,

-ASC,

-8 airbag-uri,

-pilot automat,

-senzori,parcare+lumina+ploaie+nivel apa spalator parbriz,

-cotiera fata+spate,

-oglinzi electrice +incalzite+heliomate

............................................................etc

 

Ofer diferenta 0-4.500 euro doar pt berlina e90 ......

 

Cu stima,

Ciprian Vasilca

 

 

 

in principiu as dori sa aiba cam aceleasi dotari ......

Edited by vciprian_21
Link to comment
Share on other sites

320d , 2004 ,145.000 km , 150 cp

 

- manuala 6+1 ,

-xenon adaptiv,

-angel-eyes,

-spalator faruri,

-jante M 17',

-suspensie sport,

-volan sport ,

-comenzi volan,

-scaune sport,

-incalzire in scaune,

-climatronic,

-ASC,

-8 airbag-uri,

-pilot automat,

-senzori,parcare+lumina+ploaie+nivel apa spalator parbriz,

-cotiera fata+spate,

-oglinzi electrice +incalzite+heliomate

............................................................etc

 

Ofer diferenta 0-4.500 euro doar pt berlina e90 ......

 

Cu stima,

Ciprian Vasilca

 

 

 

in principiu as dori sa aiba cam aceleasi dotari ......

criza asta......poate in targ reusesti sa o combini,parerea mea!vanzare buna!

Link to comment
Share on other sites

320d , 2004 ,145.000 km , 150 cp

 

- manuala 6+1 ,

-xenon adaptiv,

-angel-eyes,

-spalator faruri,

-jante M 17',

-suspensie sport,

-volan sport ,

-comenzi volan,

-scaune sport,

-incalzire in scaune,

-climatronic,

-ASC,

-8 airbag-uri,

-pilot automat,

-senzori,parcare+lumina+ploaie+nivel apa spalator parbriz,

-cotiera fata+spate,

-oglinzi electrice +incalzite+heliomate

............................................................etc

 

Ofer diferenta 0-4.500 euro doar pt berlina e90 ......

 

Cu stima,

Ciprian Vasilca

 

 

 

in principiu as dori sa aiba cam aceleasi dotari ......

criza asta......poate in targ reusesti sa o combini,parerea mea!vanzare buna!

 

sincer eu nu inteleg care este problema ta ..... veziti de treburile tale sau de combinatiile tale..... nu vad rostul comentariilor tale .....

eu am postat un anunt ca vreau sa schimb un "obiect".... ai vreo tangenta cu anuntul meu ? vinde'ti masina ta sau veziti de treaba ta.... nu te'a intrebat nimeni nimic... nu ti'a cerut nimeni parerea in nicio privinta ..... esti bolnav mintal ? vad ca tot te bagi pe toate site'urile si tot comentezi fara rost ...... fiecare anunt are rostul lui , daca te intereasa bine, daca nu veziti de treburile tale ...... daca tu imi dai explicatia la ultimile tale "completari " de pe acest site si " completarile " tale de pa celelalte site-uri privitor strict la anunturile postate, eu imi retarg cuvintele si imi cer scuze...... peste tot comentezi pe langa subiect doar sa te afli in treaba ......

 

referitor la citatul tau : " criza asta......poate in targ reusesti sa o combini,parerea mea!vanzare buna! "

 

care criza, pt cine este criza ? pt mine care am bani sa ofer diferenta sau pt altu care vrea sa vanda ca nu mai are bani ?!?!? daca tot esti asa bun la sfaturi , de ce nu le aplici in cazul tau, sa'ti vinzi masina in targ poate reusesti sa o combini , parerea ta ...... :twoup:))) DOAMNEEEEE....DA'LE MINTE DOAMNEEEE.....

Edited by vciprian_21
Link to comment
Share on other sites

320d , 2004 ,145.000 km , 150 cp

 

- manuala 6+1 ,

-xenon adaptiv,

-angel-eyes,

-spalator faruri,

-jante M 17',

-suspensie sport,

-volan sport ,

-comenzi volan,

-scaune sport,

-incalzire in scaune,

-climatronic,

-ASC,

-8 airbag-uri,

-pilot automat,

-senzori,parcare+lumina+ploaie+nivel apa spalator parbriz,

-cotiera fata+spate,

-oglinzi electrice +incalzite+heliomate

............................................................etc

 

Ofer diferenta 0-4.500 euro doar pt berlina e90 ......

 

Cu stima,

Ciprian Vasilca

 

 

 

in principiu as dori sa aiba cam aceleasi dotari ......

criza asta......poate in targ reusesti sa o combini,parerea mea!vanzare buna!

 

sincer eu nu inteleg care este problema ta ..... veziti de treburile tale sau de combinatiile tale..... nu vad rostul comentariilor tale .....

eu am postat un anunt ca vreau sa schimb un "obiect".... ai vreo tangenta cu anuntul meu ? vinde'ti masina ta sau veziti de treaba ta.... nu te'a intrebat nimeni nimic... nu ti'a cerut nimeni parerea in nicio privinta ..... esti bolnav mintal ? vad ca tot te bagi pe toate site'urile si tot comentezi fara rost ...... fiecare anunt are rostul lui , daca te intereasa bine, daca nu veziti de treburile tale ...... daca tu imi dai explicatia la ultimile tale "completari " de pe acest site si " completarile " tale de pa celelalte site-uri privitor strict la anunturile postate, eu imi retarg cuvintele si imi cer scuze...... peste tot comentezi pe langa subiect doar sa te afli in treaba ......

 

referitor la citatul tau : " criza asta......poate in targ reusesti sa o combini,parerea mea!vanzare buna! "

 

care criza, pt cine este criza ? pt mine care am bani sa ofer diferenta sau pt altu care vrea sa vanda ca nu mai are bani ?!?!? daca tot esti asa bun la sfaturi , de ce nu le aplici in cazul tau, sa'ti vinzi masina in targ poate reusesti sa o combini , parerea ta ...... :twoup:))) DOAMNEEEEE....DA'LE MINTE DOAMNEEEE.....

de ce te agiti asa..in gol?!?domul care are bani pe timp de criza si nu a vandut masina pt 100 de euro!ne lasi?bolnav esti tu,ca daca erai sanatos vindeai masina de mult timp!prea putin ma intereseaza starea ta de agitatie forumul este pt toata lumea si toti isi pot da cu parerea daca nu stiai!si daca tot cauti e90 ,de ce nu oferi 10 000 pe una si pe a ta gratis?totusi putin bun simt!

Link to comment
Share on other sites

de ce te agiti asa..in gol?!?domul care are bani pe timp de criza si nu a vandut masina pt 100 de euro!ne lasi?bolnav esti tu,ca daca erai sanatos vindeai masina de mult timp!prea putin ma intereseaza starea ta de agitatie forumul este pt toata lumea si toti isi pot da cu parerea daca nu stiai!si daca tot cauti e90 ,de ce nu oferi 10 000 pe una si pe a ta gratis?totusi putin bun simt!

 

stii foarte bine ce ma deranjat .... intradevar m'au deranjat,dar foarte putin comentariile tale ironice de pe acest forum deoarece nu aveau legatura cu ideea topicului, dar asta e nesemnificativ ..... pe acest topic se vand masini ....

ideea este ca : daca nu postai pe celelalte site-uri comentarii prostesti nici nu bagam in seama ceea ce ai scris mai sus ... daca cineva vrea sa vanda o masina si o are postata pe 10 site-uri si tu intri pe fiecare site si lasi comentarii rautacioase care nu exprima nici cel mai mic interes privitor la acea masina , nu e normal ca acea persoana sa fie deranjata de atitudinea ta ? am vazut ca si tu ai postat masina la vanzare pe diferite site-uri. cum ar fi ca eu sa intru pe fiecare site si sa incep sa spun diferite lucruri rautacioase despre masina ta( mai mult sau mai putin adevarate ) ?

eu ma retrag de la orice comentariu .... n'ai decat sa scrii ce vrei , eu am spus ce am avut de spus ...restul depinde de bunul simt al tau ....

Edited by vciprian_21
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
salut...cum de are ASC in 2004?

salut ,

abia acuma m'am lamurit cum de are "ASC ".... :twoup:

mi'am luat un monitor ( navi mare ) si am incercat sa'l montez .... dupa ce am scos cd-ul am incercat sa mut clima mai jos dar nu s'a potrivit ...... stiind ca masina mea a avut navigatie mare din fabrica ( i'ar fostul proprietar a vandut'o separat sa'si mai scoata din bani :( ) l'am sunt si l'am intrebat cum a procedat cand a vandut navigatia, a facut ceva modoficari pt ca eu nu reusesc sa o mentez ...

atunci mi'a zis ca el a facut schimb cu cineva ( avea un bmw din 1999 ) + o diferenta de bani si a fost nevoit sa schimbe si partea cu scrumiera deoarece nu se potriveau de la una la alta numai monitorul si cd-ul .... astfel a schimbat toata rama tot cu partea de "ASC" si incalzirea in scaune .....

deci , masina mea are DSC nu ASC .... daca nu sunt cunoscator in domeniu , nu mi'am dat seama :)

 

mai nou am achizitionat si navi mare cu cd ( monitorul ) + modulul GPS , dar nu sunt montate deoarece mai trebuie sa achizitionez si cablurile aferente :)

ma intereseaza si un schimb cu un passat 2006 - 2008 , ofer diferenta .......

 

mai nou am achizitionat si navi mare cu cd ( monitorul ) + modul gps , dar nu le'am montat deoarece mai trebuie sa achizitionez cablurile aferente ... :(

ma intereseaza si schimb cu passat 2006-2008 , ofer diferenta .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.