Jump to content

piese BMW E46


Recommended Posts

piese BMW E 46 Sedan non facelift :

 

- proiector stanga, nu e ciobit spart sau crapat, nu are cleme de prindere rupte, nu vine cu bec 70 ron

- geam far stanga , nu e zgariat, matuit sau ciobit, are 2 luni, masina a fost lovita si doar stangul a mai supravietuit 50 ron

- semnalizari albe , nu sunt matuite sau zgariate, cea din dreapta are o clema de prindere rupta, dar se poate folosi in continuare 70 ron setul

- faruri, ambele, au clemele de prindere rupte si sunt fara geamuri, dar pot fi folosite pt piese cum ar fi ogilinzile, motorasul electric de reglaj diverse etc 75 ron bucata negociabil

- capace BMW originale, pe 16'' provin de la modelul E92 dar se potrivesc pe orice janta de tabla pe 16'', sunt ingrijite 100 ron setul tel 0724.207.058

Edited by cristi_02
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
piese BMW E 46 Sedan non facelift :

 

- proiector stanga, nu e ciobit spart sau crapat, nu are cleme de prindere rupte, nu vine cu bec 70 ron

- geam far stanga , nu e zgariat, matuit sau ciobit, are 2 luni, masina a fost lovita si doar stangul a mai supravietuit 50 ron

- semnalizari albe , nu sunt matuite sau zgariate, cea din dreapta are o clema de prindere rupta, dar se poate folosi in continuare 70 ron setul

- faruri, ambele, au clemele de prindere rupte si sunt fara geamuri, dar pot fi folosite pt piese cum ar fi ogilinzile, motorasul electric de reglaj diverse etc 75 ron bucata negociabil

- capace BMW originale, pe 16'' provin de la modelul E92 dar se potrivesc pe orice janta de tabla pe 16'', sunt ingrijite 100 ron setul tel 0724.207.058

Am cumparat de la tine

- faruri, ambele, au clemele de prindere rupte si sunt fara geamuri, dar pot fi folosite pt piese cum ar fi ogilinzile, motorasul electric de reglaj diverse etc 75 ron bucata negociabil
la pretul cerut (150 de lei) de tine. Ma interesau oglinzile farurilor. Ai spus ca sunt OK, in perfecta stare, nezgariate, neciobite etc. Ei bine, cu parere de rau pot sa afirm ca MI-AM LUAT O DITAMAI TEAPA DE LA TINE. Oglinda farului stang este zgariata sub orice critica in cavitatea aferenta fazei scurte! Ba pe alocuri este jupuit chiar si stratul reflectorizant.

Imi pare rau ca nu am camera foto sa pot sa postez cateva poze drept dovada.

Asta este! Teapa mea! Nu este primul colet pe care-l primesc/expediez prin posta de la/spre un necunoscut, nu am dat niciodata vreo teapa (activez si pe alte forumuri de alt gen, fiind inregistrat sub acelasi ID de multi ani de zile), dar este pentru prima oara cand mi-am "furat-o".

 

Sa-ti fie rusine!

Link to comment
Share on other sites

Ar fi bine si util pentru toti sa se faca un thread in care oricine sa poata arata cu degetul la țepari, sa se gandeasca lumea de 2 ori inainte de a cumpara de la asemenea oameni.

Nimic pe lumea asta nu ramane nepedepsit, exista o lege a compensatiei. Furi pe-o parte si pierzi inzecit pe alta.

Edited by RAZVAN2007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.