Jump to content

vivi567

Members
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vivi567

  1. Multumesc pentru mesaje.. .s a rezolvat de la sine. Probabil din soft.
  2. Nu, am cumpărat personal motorul de la altcineva cu tot cu cabluri și am mers la un alt service. ..la demontare, motorul era ruginit pe interior și se vedeau resturi de apa....masina este din 2015, primul posesor în 2018.
  3. Ba da...am facturi pe diverse piese, cabluri, calculator, .. . Cumpărate si montate de service.
  4. Am schimbat pompa. Multumesc. Pornește la a doua apăsare pe start.
  5. Am dus masina în service pentru ca nu mergea căldură...de la asta , am schimbat calculatorul. Mai departe...nu era nici asta iar, individul de la service a binevoit sa îmi spună ca sunt niște cabluri de la motor întrerupte dupa care ca, trebuie schimbat motorul. Mi a mutat masina din service Ploiești undeva în Ilfov, fără consimțământul meu...eu refuzând sa accept motorul găsit de el. Pentru refuzul meu, mi a turnat apa în motor. Am schimbat tot, mai puțin caroseria. Apăsare start, și abia a doua oara pleacă.
  6. Da la prima învârte electromotor. Motorul l am schimbat din alte motive.
  7. Buna ziua, am un BMW 116i, f20, benzina. Am schimbat tot ce se poate schimba, inclusiv motor. Problema este ca nu pornește la prima apăsare buton start ci la a doua.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.