Jump to content

Alexandrug11

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alexandrug11

  1. pai si de la motorasul din volan am probleme cu intelligent safety? De acolo sunt toate acele erori?
  2. Cât costa? pe tester mi a dat o eroare pr vibratiile din volan
  3. Am spalat masina si face la fel.Dar distronic ul merge si tine si banda Ce trebuie să faci ? Costa mult?
  4. Salut! Am cumparat masina (BMW G11 2017) acum 3 sapt am facut 1300km cu ea si nu a avut nicio problema. Intr o dimineata am plecat cu masina, butonul era verde dar dupa 1km sa facut rosu si mi la restrictionat. Care sunt aceste idei?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.