Jump to content

nou posesor bmw e46 coupe


m3ndoza

Recommended Posts

Parerea mea este ca acest topic trebuie inchis de urgenta, si redeschis doar la cererea initiatorului, in cazul in care vrea sa posteze poze reale cu masina inmatriculata in Romania.

Apropo @m3ndoza, pune VIN-ul (vezi ca nu e beutura, sa nu-l cauti la vreun bar) masinii (daca sti unde se afla).

Link to comment
Share on other sites

nu stiu despre ce daddy_666 vorbiti .. infine nu trebe sa dau explicatii la nimeni dar sa vedeti si voi ca nu mint am sa va pun poze ....si video de la cluj

ziceai ca esti la arad la niste rude. ca un musafir manierat ce esti du-te si stai cu ei ca acus tre' sa pleci spre casa si cine stie cand ii mai vezi.

Edited by bedwap
Link to comment
Share on other sites

nu stiu despre ce daddy_666 vorbiti .. infine nu trebe sa dau explicatii la nimeni dar sa vedeti si voi ca nu mint am sa va pun poze ....si video de la cluj

Pana postezi tu pozele si videoclipurile, da-mi voie sa nu te cred.

Apropo, vad ca esti certat rau cu gramatica limbii romane. Scuze, dar nu ma pot abtine cand vad in ce hal asasinezi limba romana

Edited by shoot3r90
Link to comment
Share on other sites

 

La asta ma gandeam si eu.

Apropo, cum faci smiley-ul asta :laugh:? Eu nu-l mai gasesec in lista, l-am copiat de la tine.

 

E al 16 lea din al 2 lea rand .. ala care rade ... apare in post diferit !!

 

 

On : pana pui poza spune si tu cati cai are ???

 

 

Sau are doar sase cai frumosi :LMAO: :LMAO: :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

Apropo, vad ca esti certat rau cu gramatica limbii romane. Scuze, dar nu ma pot abtine cand vad in ce hal asasinezi limba romana

Sunt multi pe forum care au declarat razboi limbii romane. Baieti nu stie limba romana, da are beamve si ei este nasi la totii. :)

Link to comment
Share on other sites

E al 16 lea din al 2 lea rand .. ala care rade ... apare in post diferit !!

 

 

On : pana pui poza spune si tu cati cai are ???

 

 

Sau are doar sase cai frumosi :LMAO: :LMAO: :LMAO:

315cp

 

hmm daca zici ca esti din cluj at nu imi arati masina ca de mult vreau sa vad un e46 coupe :hyper:

ba da cum sa nu ... lasi un nr de tel te sun si vii sal vezi

 

unde se poate vedea in cluj? :D

darius_x cand ajung acasa se poate vedea masina in zona andrei muresanu

Link to comment
Share on other sites

Hai sa lasam omul in pace si sa ii acordam incredere pana la proba contrarie. Are destule posibilitati sa arate ca e a lui. Daca dovedeste e al 3-lea M3 e46 din Cluj.

 

...poate vine maine la-ntalnire cu "em treiu" si va rupe fashu :pardon:

 

Si as zice...jos palaria! Bravo lui in cazul acesta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.