Jump to content

Schimb Jante 18''


AdixX

Recommended Posts

Salutare,am niste jante pe 18'' sincer,habarnam sunt oem sau nu,nici macar nu stiu ce model :purple: le dau pentru ca sunt prea mari totusi pentru un e36 si as dori ceva pe 17 !

,insa, atasez ceva poze,as dori ceva pe 17'' indifierent de firma sau daca sunt originiale nu,cat despre pret/diferenta,pai asta e in functie de jante,model,stare,etc !

Starea jentiilor e buna,gume continental 235/40 spate, si cooper ultra sport fata 225/40

 

Ce pot spune,astept ofertele voastre !! ,Dar de asemenea as aprecia enorm daca le-ar recunoaste cineva si mi-ar spune ce firma/model sunt oem/not

 

o poza http://img864.imageshack.us/img864/394/photo049tp.jpg

 

 

Album cu toate pozele click :popcorn:

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

jantele sunt style 32 cred cat despre originalitate fa si tu niste poze in interiorul jantelor si mai vorbim dupaia .. cauciucurile mai au carne pe ele ? cate sezoane mai tin ?

 

se aeamana enorm cu style 32 insa nu vin drepte vin usor curbate daca te uiti la toate pozele.

o sa urc si mai pe seara una de interior.am 2cooper stare foarte buna,si 2 continental bune si inca un cauciucnu mai stiu ce firma e,pentru ca am avut pana pe unu si am luat pe cele continental !

la cate sezoane tin...sincer nu stiu sa iti zic acu depinde si cum mergi cu masina,o sa incerc sa fac cateva poze azi la ele cat mai detalite ! se si vand insa prefer schimb cu ceva pe 17'' :flowers:

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Schimbi cu jante Borbet bs pe 17 cu buza 7,5 fata 8,5 spate cauciucuri in perfecta stare michelin alpine fata 245/45 fata si continental 245/45 spate?

 

Urca te rog niste poze reale cu ele sa vad cum pica pe masina(daca le ai puse pe masina)sau macar sa vad cum sunt

Link to comment
Share on other sites

schimb cu style 44 cu anvelope noi te intereseaza ? Nu stiu insa daca merg la e36.

salut,multa'm de oferta insa nu imi plac cum dau pe e36..mai degraba pe seria 5...

Link to comment
Share on other sites

Nu este permis mai mult de un topic, fie ca vinzi sau schimbi ceva.

Faci un topic in care spui ce variante accepti si gata.

 

9. Fiecare membru va avea maxim 3 topicuri (active)in cadrul acestei sectiuni. Incalcarea acestei reguli va atrage stergerea celorlalte topicuri si suspendarea contului. Daca un user care are deja 3 anunturi active ( chiar daca acestea sunt blocate pentru incalcarea regulilor de la MP) deschide un al 4-lea anunt, toate anunturile vor fi comasate, inchise pentru 10 zile si userul va fi suspendat pentru 10 zile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.