Jump to content

cumpar pt e 39


Recommended Posts

daca masina e benzina iti pot da,electroventilatorul,radiatoarele si elicea cu vasc cu tot. Da-mi raspuns ce vrei si iti fac un pret. Am pentru benzinar tot ce vrei de la motor ca accesorii mai putin blocul motor.Capota neagra stiu ca avea userul inga(vorbeste cu el),posibil si clanta. Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

poti sa-mi spui pretul pe fiecare reper si producatorul???

asa am luat masina de afara,cred ca-s originale.Vrei pret la pachet si acum vrei pe fiecare in parte? Cum vine asta? In cazul asta zici ce vrei si iti fac pret.Ti-am zis 300 roni elicea si vasco iar cand ai cerut si pompa de apa am mai adaugat 100 lei. Vrei doar pompa de apa 200 roni. Acum e ok?

Link to comment
Share on other sites

asa am luat masina de afara,cred ca-s originale.Vrei pret la pachet si acum vrei pe fiecare in parte? Cum vine asta? In cazul asta zici ce vrei si iti fac pret.Ti-am zis 300 roni elicea si vasco iar cand ai cerut si pompa de apa am mai adaugat 100 lei. Vrei doar pompa de apa 200 roni. Acum e ok?

 

pe real oem:

22062 FE paleta ventilator; cod motor:m 52206s3; diametru exterior:410; echipament vehicul:pentru vehicule fara control automat al climatizarii; greutate (în kg):0,46; numar aripi:11; numar bucati necesare:1; pâna în an fabricatie:1998.09; varianta echipare:nicht f. tropen FEBI 98 RON

 

Cod Descriere Producator

1293 FE pompa de apa (febi); cod motor:m 52206s3; greutate (în kg):1; FEBI 156 RON

.......NERVOSU-LE

Link to comment
Share on other sites

pe real oem:

22062 FE paleta ventilator; cod motor:m 52206s3; diametru exterior:410; echipament vehicul:pentru vehicule fara control automat al climatizarii; greutate (în kg):0,46; numar aripi:11; numar bucati necesare:1; pâna în an fabricatie:1998.09; varianta echipare:nicht f. tropen FEBI 98 RON

 

Cod Descriere Producator

1293 FE pompa de apa (febi); cod motor:m 52206s3; greutate (în kg):1; FEBI 156 RON

.......NERVOSU-LE

excelent Febi ,nu am ce zice,dar ia vezi vasco cat este?E bine ca sunt si noi si Febi e firma mare.....CALM-ULE. Nu vrei sa-ti fac o donatie?Nu vreau sa ma cert cu nimeni,i-ati de unde iti convine sau puteai sa-mi faci o oferta si era fara suparare.

Link to comment
Share on other sites

Deci elicea nu are paleti strambi iar vascul a functionat perfect.Pompa de apa este cu paleti din plastic iar corpul pompei este metalic din bronz fabricata de INA GERMANY (asa scrie pe ea).Eu am mai multe piese si in principiu sunt unele care nu le bag la vanzare, mai vand din ele ca sa mai recuperez din investitie,vreau si sa scap de ele ca nu am unde sa le tin. Imi pare rau ca am cerut mult la inceput pe ele,ca nu ma ocup cu asa ceva si am cerut si eu cat am considerat. Eu nici nu vreau sa am conflict cu cineva cu niste piese care sunt sh si e foarte delicat sa-ti spun eu acum cat o sa te tina(poate sa tina 1 luna sau 3 ani). Eu le-am desfacut de pe motor care a functionat normal, mai mult de atat nu stiu ce sa-ti spun. De asta si scriu aici si nu pe PM ca nu vreau sa avem discutii pe viitor.Tu decizi ,imi dai 250 ron si le pun la curier.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.