Jump to content

[VAND]Jante BMW M Styling 68 -17 inch


Recommended Posts

Vand jante BMW M3 originale pe 17 inchi, Made in GERMANY, cu anvelope de vara Good Year uzate 50% fate 225/45/17 ,spate 245/40/17 .

Jantele sunt in stare foarte buna, NU sunt zgariate, lovite, sudate,etc.Au fata ET 41 si spate ET 50.

Vizibile in Ploiesti.TEL. 0730505668

 

PRET 1800 LEI.(fara negociere)

 

** FARA VARIANTE **

** PRET FIX **

post-28897-0-84110000-1303545626_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

preitene se vede ca esti la inceput de drum in ale masinilor.Daca taceai ,filosof ramaneai ,

ia explicami tu prietene ca vad ca ai mai mult experienta ca mine in ale masinilor ultima janta din poza are peste 100 de grame de plumb pe ea de a fost pus ?

 

este doar sa dea mai bine la poza? nu imi dau seama de ce ca doar sunt la inceput de drum in ale masinilor

Link to comment
Share on other sites

ia explicami tu prietene ca vad ca ai mai mult experienta ca mine in ale masinilor ultima janta din poza are peste 100 de grame de plumb pe ea de a fost pus ?

 

este doar sa dea mai bine la poza? nu imi dau seama de ce ca doar sunt la inceput de drum in ale masinilor

 

e putin 100 de gr , are peste 1 kg ,nici de data asta nu ai fost perspicace, vezi ce inseamna sa semnalizezi ca sa arati cat este de ....""descurcaret""

Edited by mihaig06
Link to comment
Share on other sites

@mihaig06 Colegul te`a intrebat frumos,si este la mintea cocosului ca plumbii aia nu au fost pusi degeaba!

Nu te mai eschiva atat si nu mai incerca sa vinzi minciuni pe aici,ca majoritatea dintre noi ne pricepem,iar "tepe" am luat cand eram mai mici,iar acum nu mai este cazul!

Poate bara`cuda era interesat de jante si este normal sa intrebe si din cate stiu a avut si el acest model de jante,deci cam are habar de ele!

Asa ca...esti pe un forum si trb sa raspunzi daca vrei sa vinzi,ca nu se mai gasesc oameni sa intrebe decat de poze si sa cumpere,mai ales pe forum!

Bafta

Link to comment
Share on other sites

""E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."" spunea o zicala din popor

 

Deci tu cauti un prost care sa iti cumpere jantele sa inteleg!

Ce subtil ai fost,cred ca nici nu ti`ai dat seama de istet ce esti!

App mai usor cu jignirile,citeste regulamentul si trece locatia la profil!

Link to comment
Share on other sites

Deci tu cauti un prost care sa iti cumpere jantele sa inteleg!

Ce subtil ai fost,cred ca nici nu ti`ai dat seama de istet ce esti!

App mai usor cu jignirile,citeste regulamentul si trece locatia la profil!

cred ca te am gasit , vrei sa le cumperi tu??

 

mag 77 iti recomand un alupigus dar sa nu te grabesti ca te ineci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.